Art.-No. 156-01430 | T50RYCCB
Copied
  • Easy to assemble without a need for a tool
  • Preassembled cable tie with connector clip
  • Connector can be removed without damage
  • Rattle-free mounting
Package size
Request your individual offer now
Identification Plate Position none
Min.Tensile Strength 225N
PART DESCRIPTION T50RYCCB
Pack Content 500pcs.
Package Content packed in bag
Product Family Connector clip family
Product Group 2-piece fixing tie with connector clip
Tie Closure plastic pawl
Type T50RYCCB
Variant Inside Serrated
Bundle ⌀ max. 50.0mm
Height (H) 7.5mm
Length (L) 200mm
Width (W) 4.6mm