Accessory, Raceway, white, 1pc. (14136-20ABR)
Art.-No. 250-00233 | 14136-20ABR-ABS-WH
Request your individual offer now
Application Standard power outlet 14136 20ABR - white - 20A 250VCA - 24,5x45mm
Colour White (WH)
Material Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS)
PART DESCRIPTION 14136-20ABR-ABS-WH
Pack Content 1pc.
Package Content packed in bag
Product Family Standard white power outlet
Product Group Power Outlets
Type 14136-20ABR
Length (L) 45.0mm
Width (W) 25.0mm