Art.-Nr. 156-00766 | T30ROC2A-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Copied
  • For post-installation of additional cables for preassembled cable looms
  • Variety of twist angles and even different loop directions provide flexibility for cable routing
  • Additional cable tie dimensions are available
Request your individual offer now
Colour Black (BK)
Fixation Method Omega Clip
Identification Plate Position none
Key product features for multiple routing, removable
Min.Tensile Strength 135N
PART DESCRIPTION T30ROC2A-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Package Content 500pcs.
Package Content packed in bag
Product Family T30ROC2A for Pipediameter 6,5 - 7,5 mm
Product Group 2-piece fixing ties with pipe clip
Type T30ROC2A
Attach to ⌀ 6.5 - 7.5
Bundle ⌀ 4.0-30.0mm
Bundle ⌀ max. 30.0mm
Bundle ⌀ min. 4.0mm
Length (L) 150mm
Width (W) 3.6mm
Flammability UL 94 HB
Operating Temperature -40 °C to +105 °C