Accessory, HelaDuct, black, 40pcs. (HTWD-BWR-40X60)
Art.-No. 181-50460 | HTWD-BWR-40X60-PC/ABS-BK
PART DESCRIPTION HTWD-BWR-40X60-PC/ABS-BK
Pack Content 40pcs.
Type HTWD-BWR-40X60
For cable duct height 60mm
For cable duct width 40mm
Height (H) 56mm
Length (L) 35mm
Length (L2) 35mm
Width (W) 20mm
Hazardous Goods No
Operating Temperature -5 °C to +80 °C