Accessory, HelaDuct, black, 20pcs. (HTWD-BWR-60X60)
Art.-No. 181-50660 | HTWD-BWR-60X60-PC/ABS-BK
PART DESCRIPTION HTWD-BWR-60X60-PC/ABS-BK
Pack Content 20pcs.
Type HTWD-BWR-60X60
For cable duct height 60mm
For cable duct width 60mm
Height (H) 55mm
Length (L) 54mm
Width (W) 20mm
Hazardous Goods No
Operating Temperature -5 °C to +80 °C