Bestillingsnr. 151-02942 | ACFM1W13PT3.5-PA66/6HIRHS-BK
Copied
  • Let at samle (kvart omdrejning)
  • Tæt pasform efter montering
  • Kabel kan fastgøres i længderetningen og på tværs af profilen
  • Centrering af de medfølgende kabler på grund af den uddybede form på overfladen
Applikation ACFM1W13PT3.5 er specielt designet til Ziegler-profiler med en T-hulbredde på 13 mm og udvendige dimensioner på 45 mm. At intet monteringshul er nødvendigt gør installationen og håndteringen af ACFM meget enkel. Rammeholderen i aluminium er sikkert fastgjort på det foretrukne sted med en kvart omdrejning og passer derefter godt. Kan let løsnes og genplaceres.
Antal pr. pose
Farve Sort (BK)
Fikseringsmetode Skinne profil
GLOBAL PART DESCRIPTION ACFM1W13PT3.5-PA66/6HIRHS-BK
Globalt produktnavn ACFM1W13PT3.5
Kompatibel for tredjeparts produkt Ziegler
Kort beskrivelse BMEcat ACFM1W13PT3.5 er specielt designet til Ziegler-profilen med en T-åbningsbredde på 13 mm og udvendige dimensioner på 45 mm
Lokalt bestillingsnummer 151-02942
Materiale Polyamid 6.6/6 slagfast, varmestabiliseret (PA66/6HIRHS)
Pakkeindhold 500stk.
Produktgruppe Befæstigelseselementer til aluminiumsrammer
Produktserie Til Ziegler profil 13 mm
Til kabelbinder T50
T80
T120
X80
X120
Q50
Q120
Vægt 0.003764kg
Bredde (W) 22.5mm
Bredde (W2) 12.75mm
Højde (H) 13.3mm
Højde (H2) 20.8mm
Kabelbinderbredde max. 8.0mm
Længde (L) 17.5mm
Paneltykkelse 3.5mm
Paneltykkelse min./max. 3.5 - 3.5 mm
EAN nummer 4031026624730
Forpakning 1 Antal 500
Forpakning 1 Bredde 0.41m
Forpakning 1 Højde 0.15m
Forpakning 1 Længde 0.3m
Forpakning 1 Type pose
Forpakning 1 Volume 0.01845
Forpakning 1 Vægt 1.903815kg
Forpakning 3 Antal 3000
Forpakning 3 Bredde 0.398m
Forpakning 3 Højde 0.204m
Forpakning 3 Længde 0.591m
Forpakning 3 Type boks
Forpakning 3 Volume 0.048
Forpakning 3 Vægt 12.38889kg
Forpakning 4 Antal 60000
Forpakning 4 Bredde 0.8m
Forpakning 4 Højde 1.204m
Forpakning 4 Længde 1.2m
Forpakning 4 Type palle
Forpakning 4 Volume 1.156
Forpakning 4 Vægt 269.8kg