07/10/2022

Kontakt os

Vi er klar til at hjælpe dig

Din tilfredshed er vores topprioritet, og vi arbejder konstant på at give dig en service af højeste kvalitet.

Lad os tale sammen, hvis du er interesseret i at høre mere om, hvordan vi kan hjælpe dig i gang med dine cable management opgaver.

 

HellermannTyton Danmark

Industrivej 44A, 1., 4000 Roskilde

CVR nr.: 25 68 68 37
 

Kundeservice

Telefon 70 23 71 20

E-mail htdk@HellermannTyton.dk

Åbningstider:

Mandag til Torsdag 08.00 - 16.00

Fredag                       08.00 - 15.30

 

 

 

Kim Morton

Kim Morton

Key Account Manager - Industri & OEM, Sjælland og Fyn

Telefon: 21 30 43 80

E-mail:  Kim.Morton@HellermannTyton.dk

 

Preben Harmsen

Preben Harmsen

Key Account Manager - Industri & OEM, Jylland

Telefon: 23 31 72 40

E-Mail:   Preben.Harmsen@HellermannTyton.dk

 

Klaus Walther

Klaus Walther

Key Account Manager - Grossister

Telefon: 27 80 20 91

E-Mail:  Klaus.Walther@HellermannTyton.dk

 

Kiss Jensen

Kiss Jensen

Kunde support

Telefon: 21 30 44 02

E-Mail:   Kiss.Jensen@HellermannTyton.dk

 

Maria Gram

Maria Gram

Digital Sales & Marketing

Telefon: 26 16 58 08

E-mail: Maria.Gram@HellermannTyton.dk

Jakob Degn

Jakob Degn

Produktchef & Marketing

Telefon: 20 84 91 92

E-Mail:   Jakob.Degn@HellermannTyton.dk

 

Kim Nielsen

Kim Nielsen

Direktør

Telefon: 28 95 95 05

E-Mail:  Kim.Nielsen@HellermannTyton.dk

 

Øvrige kontakter:

Er du kunde og har spørgsmål til fakturaer eller kontoudtog:

Finance.Denmark@HellermannTyton.dk

Er du leverandør, kan fakturaer fremsendes til:

Invoice.Denmark@HellermannTyton.dk

 

 


Update: 01/10/2022 © HellermannTyton 2022
© HellermannTyton 2022 (v4.192) | Update: 01/10/2022 | Privatlivsindstillinger