25/10/2021

Kontakt os

Vi står klar til at hjælpe dig

Din tilfredshed er vores øverste prioritet, og vi arbejder dagligt på at give dig en service af højeste kvalitet.

Lad os tale sammen, hvis du er interesseret i at høre mere om, hvordan vi kan hjælpe dig i gang med cable management.

 

HellermannTyton Danmark

Industrivej 44A, 1., 4000 Roskilde

CVR nr.: 25 68 68 37
 

Kim Morton

Kim Morton

Key Account Manager - Industri & OEM, Sjælland og Fyn

Telefon: 21 30 43 80

Kim.Morton@HellermannTyton.dk

 

Preben Harmsen

Preben Harmsen

Key Account Manager - Industri & OEM, Jylland

Telefon: 23 31 72 40

E-Mail:   Preben.Harmsen@HellermannTyton.dk

 

Klaus Walther

Klaus Walther

Global Key Account Manager - Renewables

Telefon: 27 80 20 91

E-Mail:  Klaus.Walther@HellermannTyton.dk

 

Kiss Jensen

Kiss Jensen

Kunde support

Telefon: 70 23 71 20

E-Mail:   Kiss.Jensen@HellermannTyton.dk

 

Jakob Degn

Jakob Degn

Produktchef & Marketing

Telefon: 20 84 91 92

E-Mail:   Jakob.Degn@HellermannTyton.dk

 

Kim Nielsen

Kim Nielsen

Direktør

Telefon: 28 95 95 05

E-Mail:  Kim.Nielsen@HellermannTyton.dk

 

Hold dig i kontakt med os!


Update: 23/10/2021 © HellermannTyton 2021
© HellermannTyton 2021 (v4.156) | Update: 23/10/2021