Bestillingsnr. 151-03248 | ACFM8W6.2PT2.75-PA66/6HIRHS-BK
Copied
  • Let at montere (kvart omdrejning)
  • 2-vejs indføring af kabelbinder til fast montage
  • Tæt pasform efter montering
  • Til kabelbindere op til en bredde på 8 mm
  • Kabelfastgørelse i længderetningen og på tværs af den mulige profil
  • Centrering af de bundne kabler på grund af overfladens dybere form
Applikation ACFM8W6.2PT2.75 er specielt designet til ITEM-profilen med en T-spaltebredde på 6 mm og udvendige dimensioner på 30 mm. Det faktum, at der ikke er behov for monteringshul, installation og håndtering af ACFM er meget enkel. Aluminiums rammefest er fastgjort på det foretrukne sted med en kvart omdrejning og sidder derefter fast. Kan let løsnes og flyttes til enhver tid.
Antal pr. pose
Farve Sort (BK)
GLOBAL PART DESCRIPTION ACFM8W6.2PT2.75-PA66/6HIRHS-BK
Globalt produktnavn ACFM8W6.2PT2.75
Kompatibel for tredjeparts produkt Item
Kort beskrivelse BMEcat ACFM8W6.2PT2.75 er specielt designet til ITEM-profilen med en T-spaltebredde på 6 mm og udvendige dimensioner på 30 mm.
Lokalt bestillingsnummer 151-03248
Materiale Polyamid 6.6/6 slagfast, varmestabiliseret (PA66/6HIRHS)
Pakkeindhold 500stk.
Produktgruppe Befæstigelseselementer til aluminiumsrammer
Produktserie Til ITEM 6 ramme
Til kabelbinder T50
T80
T120
X80
X120
Q50
Q120
Vægt 0.0023kg
Bredde (W) 22.5mm
Højde (H) 9.3mm
Højde (H2) 15.3mm
Kabelbinderbredde max. 8.0mm
Længde (L) 17.5mm
Paneltykkelse 2.75mm
Paneltykkelse min./max. 2.8 - 2.8 mm
EAN nummer 4031026646497
Forpakning 1 Antal 500
Forpakning 1 Bredde 0.41m
Forpakning 1 Højde 0.15m
Forpakning 1 Længde 0.3m
Forpakning 1 Type pose
Forpakning 1 Volume 0.01845
Forpakning 1 Vægt 1.171815kg
Forpakning 3 Antal 4000
Forpakning 3 Bredde 0.38m
Forpakning 3 Højde 0.184m
Forpakning 3 Længde 0.58m
Forpakning 3 Type boks
Forpakning 3 Volume 0.0406
Forpakning 3 Vægt 9.97452kg
Forpakning 4 Antal 96000
Forpakning 4 Bredde 0.8m
Forpakning 4 Højde 1.248m
Forpakning 4 Længde 1.2m
Forpakning 4 Type palle
Forpakning 4 Volume 1.198
Forpakning 4 Vægt 261.424kg