Ürün kodu 710-00126 | HTAPE-FLEX15-19x25-PVC-BK
Copied
  • Çok sayıda farklı renkte üretilmiş vinil elektrik bandıdır
  • Yalıtım, koruma, sabitleme, bakım, renk kodlaması ve daha birçok amaç için kullanılır
  • Üstün yapışma performansı sayesinde çok esnektir
  • Tel ve kabloların demet hâlinde toplanmasını sağlar
  • 1 kV’a kadar makine ve elektrik uygulamaları için uygundur
  • IEC 60454-3-1-6/F-PVCP/90 standardına göre VDE onaylıdır
  • IEC 60454-2 standardına uygun olarak alev geciktirici özelliktedir
Bireysel teklifinizi şimdi isteyin
Uygulama 1 kV’a kadar tüm kablo ve kablo eklerinde birincil elektrik yalıtımı sağlar.
Alçak, orta ve yüksek gerilim kablo eklerinde koruyucu kılıf görevi görür.
Kablo demetlerini ve kabloları sarmak için kullanılır.
İç ve dış mekân uygulamalarında kullanılır.
Ambalaj Miktarı 25m
Ağırlık/Birim 0.0958kg
Beher miktar paket
GLOBAL PART DESCRIPTION HTAPE-FLEX15-19x25-PVC-BK
Kısa Açıklama (BMEcat) (azami 150 karakter) HELATAPE-FLEX15-15mmx10m
Malzeme Polivinilklorid (PVC)
Renk Siyah (BK)
TİP HTAPE-FLEX15-19x25
Ürün Ailesi HelaTape Flex 15
Ürün Grubu Vinil Elektrik Bantları –
Ticari Sınıf Vinil Elektrik Bandı
Genişlik (W) 19mm
Kalınlık (T) 0.15mm
Uzunluk (L) 25m
Dielektrik Dayanım 45kV/mm
Kendi kendine sönme Evet
Kopma Dayanımı 28N/10 mm
Kopma noktasına kadar uzama (min.) 200%
ROHS Uyumluluğu Evet
Raf ömrü 5 yıl
Spesifikasyon
Spesifikasyon IEC 60454-3-1-7/F-PVCP/90
Tabana Yapışma 2.0N/10 mm
Tehlikeli eşyalar Hayır
Yalıtıcı (Evet/Hayır) Evet
Yüksek gerilim için uygun (Evet/Hayır) Hayır
Çalışma Sıcaklığı - °C -10 °C ila +90 °C
Çekme Dayanımı 19.5N/mm²
Çeliğe Yapışma 2.2N/10 mm
Ambalaj 1 - Ağırlık (kg) 0.096kg
Depolama Sıcaklığı +23 °C