pictogram

HellermannTyton tarafından Havacılık ve Uzay endüstrisi için kablo yönetimi çözümleri

Uçan ışığın ağır görevi

HAFİFLİK İÇİN ÜRETİLDİ


HAFİFLİK İÇİN ÜRETİLDİ HAFİFLİK İÇİN ÜRETİLDİ


HellermannTyton'da, özel ve hassas parçaların havacılık işletmelerinin başlamasına yardımcı olmanın anahtarı olduğunu biliyoruz. 40 yıllık deneyimimiz sayesinde, nereden geldiğinizi ve nereye gittiğinizi biliyoruz. Modern üretim akışlarımız ve son teknoloji ürünlerimiz, en zorlu koşullarda mükemmelleşen ürün ve çözümleri pekiştirir, uyumlu hale getirir ve sunar.

AĞIRLIĞI AZALTMAK İÇİN ÜRETİLDİ


AĞIRLIĞI AZALTMAK İÇİN ÜRETİLDİ AĞIRLIĞI AZALTMAK İÇİN ÜRETİLDİ


Daha azdan nasıl daha fazlasını elde edeceğimizi bilmekle gurur duyuyoruz. Aslında, havacılık uzmanı ekibimiz, bir uçak içinde ve dışındaki yolları biliyor, ağırlık tasarrufunu en üst düzeye çıkarmanın ve performans kazancı sağlamanın önemini anlıyor. Dünyadaki 39 lokasyondan, müşterimizin uçağındaki mevcut çözümleri analiz ederek temel ihtiyaçlara nereden ulaşabileceğimizi planlıyoruz. Koltuktan-koltuğa kelepçelerimiz gibi. 13 farklı uluslararası lokasyondaki geliştiriciler, birkaç parçayı tek bir sistemde birleştiren uçuş içi eğlence sistemlerinin kolay ve güvenilir bir şekilde kablolanması için özel bir çözüm geliştirmek üzere yakın işbirliği yaptı. Zihninizi rahatlatan inceltilmiş çözümler.

KALKIŞ İÇİN ÜRETİLDİ


KALKIŞ İÇİN ÜRETİLDİ KALKIŞ İÇİN ÜRETİLDİ


Uçaktan diğer hava taşıtlarına kadar geniş bir yelpazede yer alan spesifikasyonlarla ürünlerimizin çoğu, gereksinimlere tam olarak uyarlanmış, kişiye özel çözümlerdir. Ekibimiz ve ekibiniz arasındaki yakın işbirliği içinde üretim gelişiminin ayrıntıları ile detaylı olarak ilgileniyoruz ve diğerlerinin yanı sıra MIL, MS, DAN ve JN için NSA, PAN, VG ve EN / AS9100 sertifikalarını alacağız. Ve her bölümde, özel veya seri olarak, her parça için benzeri görülmemiş bir sıfır PPM oranı sunuyoruz. Biz buna uçuşa hazır güvenilirlik diyoruz.

Havacılık ve uzay endüstrisinde kablo yönetimi konusunda uzman HellermannTyton ekibi ile irtibata geçin ve birlikte yeni zirvelere ulaşalım:

EMEA & France |Olivier Poupinet
Olivier.Poupinet@HellermannTyton.fr
+33 1 30 13 80 00
Austria |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0
Belgium and Netherlands |Paul Baars
Paul.Baars@HellermannTyton.nl
+31 33 46 00 690
CEE |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0
China |Eric Xu
Eric.Xu@HellermannTyton.com.cn
+86 1391 7118 997 
Denmark |Kim Morton
Kim.Morton@HellermannTyton.dk
+45 70237120
Finland | Harri Vesala
Harri.Vesala@HellermannTyton.fi
+35 89 87 00 450
Germany | Andreas Holstein
Andreas.Holstein@HellermannTyton.de
+49 6104 670 76 75
India & South East Asia| V Murale Krishna
Murale.Krishna@HellermannTyton.sg
+65 8700 6001
Italy |Marco Benato
Marco.Benato@HellermannTyton.it
+39 (0) 49 76 78 70
Japan |Norifumi Seki
Norifumi.Seki@HellermannTyton.co.jp
+81(0) 3 5790 3115
North America |Jeremy Gish
jgish@htamericas.com
+1 971 282 6477
Norway |Lasse Nybakk
Lasse.Nybakk@HellermannTyton.no
+47 90 05 89 39
Poland |Pawel Petykiewicz
pawel.petykiewicz@HellermannTyton.pl
+48 22 673 89 54
Russia |Maxim Dybok
Maxim.Dybok@hellermanntyton.ru
+7 812 386 00 07
South America |Marcio Freitas Favilla
MFavilla@hellermanntyton.com.br
+55 11 481 59 048
Spain |David Martinez
David.Martinez@HellermannTyton.es
+34 91 66 12 835
Sweden |Peter Sandberg  
Peter.Sandberg@HellermannTyton.se
+46 85 80 89 074
Turkey |Yavuz Ozdemir
Yavuz.Ozdemir@HellermannTyton.com.tr
+90 0216 687 03 40
United Kingdom |David Marklew
David.Marklew@hellermanntyton.co.uk
+44 7980 87 33 57
Middle East |Shatadru Bhattacharya
SB@HellermannTyton.ae
+97 1556 145 453
South Africa |Lee Vermeulen
Lee.Vermeulen@Hellermann.co.za
+27 11 879 66 00

Bizimle iletişimde kalın!


Update: 29/11/2020 © HellermannTyton 2020
© HellermannTyton 2020 (v4.125) | Update: 29/11/2020