31/07/2021
pictogram

Cable management solutions for Agriculture and construction vehicles

Başarının temelini atmak

SAĞLAM OLMAK ÜZERE YAPILDI


SAĞLAM OLMAK ÜZERE YAPILDI SAĞLAM OLMAK ÜZERE YAPILDI


Donmuş mısır tarlalarındaki makinelerden açık denizde çarpan dalgalar arasındaki su işlerine kadar, termoplastik kalıplanmış parçalarımız sadece zorlu koşullara dayanmak için değil, aynı zamanda bunlarda gelişmek için de üretilmiştir. HellermannTyton'da Kablo Yönetimi Tarım ve İnşaat Araçları, hassas elektronikleri koruyan ve hava nasıl olursa olsun kablolarınızı daha iyi yönetmenize yardımcı olan yüksek mühendislik ürünü ve güvenilir plastik parçalar üretmeye kendini adamıştır. Yüksek etkili, ısı stabilizeli, aşınmaya dayanıklı, alev geciktirici veya spiral takviyeli olsun, standart çözümlerimizin ve özel parçalarımızın dayanıklılığından son derece eminiz. Her uygulama için maksimum dayanıklılık ve maksimum performans.

AKILLI OLMAK İÇİN YAPILDI


AKILLI OLMAK İÇİN YAPILDI AKILLI OLMAK İÇİN YAPILDI


Tüm inşaat ve tarım çözümlerimizde maksimum performansı minimuma indirilmiş maliyetlerle birleştirmek, yapılması gereken akıllıca bir şey gibi görünüyor. Akıllıca düzenlenmiş üretim süreçleri, son teknoloji CAD yazılımı ve uzman uluslararası mühendislerden oluşan bir ekip, ısıya dayanıklı, yüksek etkili ratchet p-kelepçelerimiz veya spiral takviyeli PVC borular gibi hassas özel kablo yönlendirme, bağlama ve sabitleme çözümlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmamıza yardımcı olur. Pazardaki değişen koşullara her zaman hazırlıklı olmak, otonom sürüş gibi yeni gelişen sektörlerde ürün işlevselliği ve süreç güvenilirliği garanti edilmektedir. Ve sektörünüz ne olursa olsun, ihtiyacınız olan her şey için ilgili sertifikaları sağlayabiliriz.

BÜYÜME İÇİN ÜRETİLDİ


İster montaj hattında ister çizim tahtasında olun, işimizi anlıyoruz ve kendimizi sizin işlerinizi geliştirmeye adıyoruz. Benzersiz konseptleri ve fikirleri test edip özel çözümlere dönüştürürken, mevcut olanları mükemmelleştirmek için kollarımızı sıvarken, hassas, uygun maliyetli çözümlerimizden ve onlarca yıllık sektör deneyimimizden yararlanın. Maliyetleri düşürmek, performansı arttırmak ve işletmenizi ileriye taşımak uygulamalı taahhüdümüzdür.


BÜYÜME İÇİN ÜRETİLDİ BÜYÜME İÇİN ÜRETİLDİ

Laboratuvarda geliştirildi; tarla için üretildi - denenmiş ve test edilmiş inşaat ve tarım ürünlerimize buradan göz atın:

TANIMLAMAK İÇİN YAPILDI: Tanımlama Sistemleri

Etiket tanımlama

Küresel uzmanlık: Lokal kontağınızı burada bulun:

Almanya |Holger Kernstock
Holger.Kernstock@HellermannTyton.de
+49 4122 460 6065

Avusturya |Andreas Hochfelsner
Andreas.Hochfelsner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Belçika ve Hollanda |Paul Baars
Paul.Baars@HellermannTyton.nl
+31 33 460 06 90

CEE |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Danimarka |Jakob Degn
Jakob.Degn@HellermannTyton.dk
+45 20 84 91 92

Finlandiya | Harri Vesala
Harri.Vesala@HellermannTyton.fi
+35 89 87 00 450

Büyük Britanya |Barry Fenton
Barry.Fenton@HellermannTyton.co.uk
+44 79 80 87 33 72

İtalya
info@hellermanntyton.it
+39 (0) 49 76 78 70

Norveç |Lasse Nybakk
Lasse.Nybakk@HellermannTyton.no
+47 90 05 89 39

Polonya |Pawel Petykiewicz
Pawel.Petykiewicz@HellermannTyton.pl
+48 22 673 89 54

Rusya |Dmitri Tovstopiat
Dmitri.Tovstopiat@HellermannTyton.ru
+7 812 386 00 09

ispanya |Juan Lopez
Juan.Lopez@HellermannTyton.es
+34 91 66 12 835

İsveç |Björn Rilegård  
Bjorn.Rilegard@HellermannTyton.se
+46 8 58089075

Türkiye |Yavuz Ozdemir
Yavuz.Ozdemir@HellermannTyton.com.tr
+90 0216 687 03 40

Orta Doğu |Shatadru Bhattacharya
SB@HellermannTyton.ae
+97 1556 145 453

Güney Afrika |Lee Vermeulen
Lee.Vermeulen@Hellermann.co.za
+27 11 879 66 00

Bizimle iletişimde kalın!


Update: 25/07/2021 © HellermannTyton 2021
© HellermannTyton 2021 (v4.146) | Update: 25/07/2021