Ürün kodu 300-73502 | TCN20-38.1/19.1 150mm lengths-PO-X-RD
Copied
  • Poliolefinden yapılmış, ince cidarlı ve genel amaçlı bir makarondur
  • Kendiliğinden sönen özelliktedir ve UL224 VW-1, CSA onaylıdır
  • Hızlı daralır
  • Düşük daralma sıcaklığına sahiptir
Bireysel teklifinizi şimdi isteyin
İç yapıştırıcılı (Evet/Hayır) Hayır
Ambalaj Miktarı 200m
Ağırlık/Birim 0.012kg
Beher miktar torba
Daralma Oranı 2:1
GLOBAL PART DESCRIPTION TCN20-38.1/19.1 150mm lengths-PO-X-RD
Malzeme Poliolefin, çapraz-bağlı (PO-X)
Renk Kırmızı (RD)
TİP TCN20-38.1/19.1 150mm lengths
Yazdırılabilir Hayır
Çeşit İnce Duvar
Ölçü (imperyal) 1-1/2"
Ürün Ailesi TCN20
Ürün Grubu 2:1 oranında ısıyla daralan, kendiliğinden sönen makaron
Daralma Sonrası Çap (d) 19.1mm
Daralma sonrası boyda değişim +/-5%
Daralma öncesi ⌀ D min. 38.1mm
Et Kalınlığı (WT) 0.96mm
Uzunluk (L) 150mm
İzolasyon Sınıfı E (VDE 0530)
Dielektrik Dayanım 20kV/mm
Hacim Direnci 10¹⁴ Ω cm
Halojen içermez Hayır
Kendi kendine sönme Evet
Kopma noktasına kadar uzama (min.) 400%
Min. Daralma Isısı - °C +100 °C
ROHS Uyumluluğu Evet
Spesifikasyon
Spesifikasyon C22.2 no. 198.1-06, DIN 75200 (09/1980), UL 224 125 °C 600V VW-1
Tehlikeli eşyalar Hayır
Tutuşma Sınıfı UL224 VW-1
UL OCD linki Link Link
UL Tanınan (ABD ve Kan.) Evet
UL Tanınan (ABD ve Kan.) Evet
UL-Dosya Numarası E143529
Çalışma Sıcaklığı - °C -55 °C ila +125 °C
Çekme Dayanımı 14MPa