CC-PAEKSFT6.5PT1.7-2.3-PA66HIRHS-BK
Ürün kodu 151-00840 | CC-PAEKSFT6.5PT1.7-2.3-PA66HIRHS-BK
Copied
Bireysel teklifinizi şimdi isteyin
Ambalaj Miktarı 10000adet
Ağırlık/Birim 0.00077kg
Beher miktar torba
GLOBAL PART DESCRIPTION CC-PAEKSFT6.5PT1.7-2.3-PA66HIRHS-BK
Malzeme Poliamid 6.6, yüksek darbe dirençli, ısıl dayanımlı (PA66HIRHS)
Renk Siyah (BK)
TİP CC-PAEKSFT6.5PT1.7-2.3
Genişlik (W) 16.0mm
Kenar Kalınlığı 1.7 - 2.3 mm
Sabitleme Deliği ⌀ (FH) 6.3 - 6.7 mm
Uzunluk (L) 16.0mm
Yüksk. (H) 13.4mm
ROHS Uyumluluğu Evet
Spesifikasyon
Tehlikeli eşyalar Hayır
Çalışma Sıcaklığı - °C -40 °C ila +105 °C