Ürün kodu 150-56199 | T50ROSDSBS5-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Copied
Bireysel teklifinizi şimdi isteyin
Ambalaj Miktarı 500adet
Açılabilir Kapak (Evet/Hayır) Hayır
Ağırlık/Birim 0.004106kg
Beher miktar torba
GLOBAL PART DESCRIPTION T50ROSDSBS5-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Kablo Bağı Poliamid 6.6, ısı-dayanımlı (PA66HS)
Levha Pozisyonunun Tanımlanması yok
Min.Çekme Dayanımı 222N
Montaj Klipsi Poliamid 6.6, yüksek darbe dirençli, ısıl dayanımlı (PA66HIRHS)
Renk Siyah (BK)
Sabitleme Yöntemi (FF) Kaynak Saplamalı Sabitleme Montajları
TİP T50ROSDSBS5
benzersiz satış noktası çoklu yönlendirme için
Çeşit Dıştan Tırtıklı
Ürün Ailesi T50ROSDSBS5, azami 45,0 mm demet çapı için
Ürün Grubu Kaynaklı Saplamalar için Kendinden Tespitli Bağlar, paralel yönlendirme için
Boy (L2) 20.0mm
Demet Çapı (metrik) 4.0-45.0mm
Genişlik (W) 4.6mm
Genişlik (W2) 30.0mm
Kalınlık (T) 1.3mm
Max. Bağlama Çapı (⌀ max.) 45.0mm
Min Saplama Boyu 14.2mm
Min. Bağlama Çapı (⌀ min.) 4.0mm
Saplama ⌀ 5.0 mm
Uzunluk (L) 200mm
Yüksk. (H) 1.3mm
Yüksk. (H2) 15.0mm
Montaj Klipsi Çalıştırma Sıcaklığı (Metrik) -40 °C ila +105 °C
ROHS Uyumluluğu Evet
Spesifikasyon
Tehlikeli eşyalar Hayır
Tutuşma Sınıfı UL94 HB
Çalışma Sıcaklığı - °C -40 °C ila +105 °C