Ürün kodu 150-45299 | T50ROSEC2.5A-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Copied
  • EdgeClip’li Önceden-Monte Edilmiş 2-parçalı kendinden tespitli bağ
  • Elle monte etmesi kolay
  • Kablo bağı, demetleme sonrasında hareket ettirilebilir
  • 2.5 mm.lik kenarlar için
  • EdgeClip güvenli bir şekilde sabitlenebilir
  • Kaplayacağı alanın çok önemli olduğu konumlarda kullanım için ideal
Bireysel teklifinizi şimdi isteyin
Uygulama Bağın düşük montaj yüksekliği sayesinde yerin dar olduğu alanlarda kullanım için idealdir.
Ambalaj Miktarı 500adet
Ağırlık/Birim 0.00302kg
Beher miktar torba
GLOBAL PART DESCRIPTION T50ROSEC2.5A-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Kablo Bağı Poliamid 6.6, ısı-dayanımlı (PA66HS)
Levha Pozisyonunun Tanımlanması yok
Min.Çekme Dayanımı 225N
Montaj Klipsi Poliamid 6.6, yüksek darbe dirençli, ısıl dayanımlı (PA66HIRHS)
Renk Siyah (BK)
Sabitleme Yöntemi (FF) Kenar Klipsi
TİP T50ROSEC2.5A
Çeşit Dıştan Tırtıklı
Ürün Ailesi T50ROSEC2.5A, bir kenar üzerinde paralel yönlendirme için
Ürün Grubu Delikler ve kenarlar için, 2-Parça Kendinden Tespitli Bağ
Boy (L2) 19.0mm
Demet Çapı (metrik) 5.0-50.0mm
Genişlik (W) 4.6mm
Genişlik (W2) 11.7mm
Kenar Kalınlığı 1 - 3 mm
Max. Bağlama Çapı (⌀ max.) 50.0mm
Min. Bağlama Çapı (⌀ min.) 5.0mm
Uzunluk (L) 200.0mm
Yüksk. (H) 1.3mm
Yüksk. (H2) 22.2mm
Montaj Klipsi Çalıştırma Sıcaklığı (Metrik) -40 °C ila +105 °C
ROHS Uyumluluğu Evet
Spesifikasyon
Tehlikeli eşyalar Hayır
Tutuşma Sınıfı UL94 HB
Çalışma Sıcaklığı - °C -40 °C ila +105 °C