Ürün kodu 150-56193 | T50SDSBS5-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Copied
  • Önceden montajlı, saplama tutuculu 2-parçalı kendinden tespitli bağ
  • Kabloların, hortumların veya kablo demetlerinin paralel biçimde yönlendirilmesi için
  • Kablo bağı, demetleme sonrasında hareket ettirilebilir
  • Bir el aletine gereksinim duyulmaksızın kolay montaj
  • 5 mm saplamalar ya da 5 mm ISO vida dişli saplamalar için
Bireysel teklifinizi şimdi isteyin
Ambalaj Miktarı 500adet
Açılabilir Kapak (Evet/Hayır) Hayır
Ağırlık/Birim 0.003742kg
Beher miktar torba
GLOBAL PART DESCRIPTION T50SDSBS5-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Kablo Bağı Poliamid 6.6, ısı-dayanımlı (PA66HS)
Levha Pozisyonunun Tanımlanması yok
Min.Çekme Dayanımı 225N
Montaj Klipsi Poliamid 6.6, yüksek darbe dirençli, ısıl dayanımlı (PA66HIRHS)
Renk Siyah (BK)
TİP T50SDSBS5
benzersiz satış noktası çoklu yönlendirme için
Çeşit İçten Tırtıklı
Ürün Ailesi T50SDSBS5, azami 31.0 mm demet çapı için
Ürün Grubu Kaynaklı Saplamalar için 2-Parça Kendinden Tespitli Bağlar, paralel yönlendirme için
Boy (L2) 20mm
Demet Çapı (metrik) 2.0-35.0mm
Genişlik (W) 4.6mm
Genişlik (W2) 30.0mm
Kalınlık (T) 1.2mm
Max. Bağlama Çapı (⌀ max.) 35.0mm
Min Saplama Boyu 14.2mm
Min. Bağlama Çapı (⌀ min.) 2.0mm
Saplama ⌀ 5.0 mm
Uzunluk (L) 150mm
Yüksk. (H) 1.2mm
Yüksk. (H2) 15mm
Montaj Klipsi Çalıştırma Sıcaklığı (Metrik) -40 °C ila +105 °C
ROHS Uyumluluğu Evet
Spesifikasyon
Tehlikeli eşyalar Hayır
Tutuşma Sınıfı UL94 HB
Çalışma Sıcaklığı - °C -40 °C ila +105 °C