Ürün kodu 157-00106 | T50SOSSB5-High-E-O-US-PA66HS-BK
Copied
  • Tek-parça kablo bağları
  • Yüksek spesifikasyonlu malzemeler
  • Üstün tasarım
  • Karmaşık uygulamalara uygun
Bireysel teklifinizi şimdi isteyin
Ambalaj Miktarı 3000adet
Açılabilir Kapak (Evet/Hayır) Hayır
Beher miktar paket
GLOBAL PART DESCRIPTION T50SOSSB5-High-E-O-US-PA66HS-BK
Kablo Bağı Kilitleme Mekanizması plastik mandal
Levha Pozisyonunun Tanımlanması yok
Malzeme Poliamid 6.6, ısı-dayanımlı (PA66HS)
Min.Çekme Dayanımı 225N
Renk Siyah (BK)
Sabitleme Yöntemi (FF) Cıvata bağlantısı
TİP T50SOSSB5-High-E-O-US
UV Dirençli (Evet/Hayır) Hayır
Ürün Grubu Kaynak saplamaları için tek parçalı sabitleme bağları
Demet Çapı (metrik) 1.0-35.0mm
Genişlik (W) 5.0mm
Max. Bağlama Çapı (⌀ max.) 35.0mm
Min. Bağlama Çapı (⌀ min.) 1.0mm
Sabitleme Deliğinin Şekli Oval
Saplama ⌀ 5.0 mm
Uzunluk (L) 167.0mm
CSA Onaylı Hayır
ROHS Uyumluluğu Evet
Spesifikasyon
Tutuşma Sınıfı UL94 V2
UL Sertifikalı (ABD ve Kan.) Hayır
UL Tanınan (ABD ve Kan.) Hayır
UL Tanınan (ABD ve Kan.) Hayır
Çalışma Sıcaklığı - °C -40 °C ila +125 °C, sürekli