Ürün kodu 156-01035 | T50XWPM7.0OC15-18CBTO-SD-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Copied
Bireysel teklifinizi şimdi isteyin
Ambalaj Miktarı 500adet
Beher miktar torba
GLOBAL PART DESCRIPTION T50XWPM7.0OC15-18CBTO-SD-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Kablo Bağı Poliamid 6.6, ısı-dayanımlı (PA66HS)
Levha Pozisyonunun Tanımlanması yok
Min.Çekme Dayanımı 225N
Montaj Klipsi Poliamid 6.6, yüksek darbe dirençli, ısıl dayanımlı (PA66HIRHS)
Renk Siyah (BK)
Sabitleme Yöntemi (FF) Omega Klips
TİP T50XWPM7.0OC15-18CBTO-SD
benzersiz satış noktası kilitlenebilir, dönebilen
Ürün Grubu Boru Klipsli 2-Parça Kendinden Tespitli Kablo Bağları
Bağlantı ⌀ 15.0 - 18.0
Demet Çapı (metrik) 5.0-27.0mm
Genişlik (W) 4.6mm
Kalınlık (T) 1.3mm
Kenar Kalınlığı 0.7 - 3 mm
Max. Bağlama Çapı (⌀ max.) 27.0mm
Min. Bağlama Çapı (⌀ min.) 5.0mm
Sabitleme Deliği ⌀ (FH) 6.8 - 7.2 mm
Uzunluk (L) 140.0mm
ROHS Uyumluluğu Evet
Spesifikasyon
Çalışma Sıcaklığı - °C -40 °C ila +105 °C