Ürün kodu 553-60001 | TLFX32DS-1x50WH-PO-X-WH
  • Standart olarak önceden kesilmiş 50 mm, 25 mm ve 16 mm işaretleyici seçenekleri vardır
  • Sarı veya beyaz renkte temin edilebilir
  • Talep üzerine farklı uzunluklar ve renkler de sağlanabilir
  • 38,1 mm ila 1,2 mm kablo aralığı
İç yapıştırıcılı (Evet/Hayır) Hayır
Ambalaj Miktarı 5000adet
Ağırlık/Birim 0.001kg
Beher miktar paket
Daralma Oranı 2:1
GLOBAL PART DESCRIPTION TLFX32DS-1x50WH-PO-X-WH
Malzeme Poliolefin, çapraz-bağlı (PO-X)
Renk Beyaz (WH)
Sabitleme Yöntemi (FF) Askılı
TİP TLFX32DS-1x50WH
UV Dirençli (Evet/Hayır) Hayır
AWG için 18-22
Daralma Sonrası Çap (d) 1.6mm
Daralma sonrası boyda değişim -%5 maksimum
Daralma testi sonrası boyda değişim UL 224
Daralma öncesi ⌀ D min. 3.2mm
Dış ⌀ maks. 3.04mm
Et Kalınlığı (WT) 0.635mm
Genişlik (W) 50.0mm
Kalınlık (T) .29mm
Tel Boyt Aralğ.(mm²) .06 - .11in²
VR 15.9mm
Yazdırılabilir alan genişliği (metrik) 50.80mm
Yazdırılabilir alan yüksekliği (metrik) 6.0mm
Yüksk. (H) 6.0mm
Şerit Genişliği (WL) 88.9mm
ABD Şartnameleri MIL-STD-202J, SAE AS5942 3.4.1
Aşınma Direnci High
CSA Onaylı Hayır
Dielektrik Dayanım 20kV/mm
Hacim Direnci 10¹⁴ Ω cm
Halojen içermez Evet
Kopma noktasına kadar uzama (min.) 200%
Limited Fire Hazard Evet
Min. Daralma Isısı - °C +100 °C
Oksijen İndeksi 34.9%
Su Soğurması 0.15%
Tehlikeli eşyalar Hayır
Tutuşma Sınıfı UL224
Çalışma Sıcaklığı - °C -55 °C ila +105 °C
Çekme Dayanımı 11MPa