Ürün kodu 553-71003 | TULT2.4-0.8DS-2x25YE-PO-X-YE
Copied
  • Daralma oranı 3:1
  • Standart olarak 50 mm, 25 mm ve 16 mm uzunluğunda önceden kesilmiş işaretleyiciler sunulur. Talep üzerine diğer uzunluklar da temin edilebilir
  • Beyaz veya sarı renklerde temin edilebilir
  • Organik çözücülere ve kimyasallara karşı iyi seviyede direnç ve mekanik mukavemet
  • Yüksek esneklik
  • Uygun saklama kutularında teslim
Bireysel teklifinizi şimdi isteyin
Ambalaj Miktarı 2000adet
Ağırlık/Birim 0.000375kg
Beher miktar koli
Daralma Oranı 3:1
GLOBAL PART DESCRIPTION TULT2.4-0.8DS-2x25YE-PO-X-YE
Malzeme Poliolefin, çapraz-bağlı (PO-X)
Renk Sarı (YE)
Sabitleme Yöntemi (FF) Askılı
TİP TULT2.4-0.8DS-2x25YE
Yazdırma Yöntemi termal Transfer
Yazdırma Yöntemi (Alternatif) lazer Huzme
Yazdırılabilir Evet
benzersiz satış noktası alev geciktirici, kimyasal dirençli, UV ışınlarına dayanıklı
Çeşit Silindir formu
Ürün Ailesi TULT DS – 3:1 Askeri ve Elektronik Uygulamalar “Şerit Tipi”
Ürün Grubu Isıyla Daralan Işaretleyiciler “Şerit Tipi”, Termal Transfer
Daralma Sonrası Çap (d) 0.8mm
Daralma sonrası boyda değişim -%15 maksimum
Daralma testi sonrası boyda değişim ASTM D2671
Daralma öncesi ⌀ D min. 2.4mm
Et Kalınlığı (WT) 0.53mm
Genişlik (W) 25mm
ABD Şartnameleri MIL-STD-202H Method 215K
Dielektrik Dayanım 20kV/mm
Hacim Direnci 10¹⁶ Ω cm
Halojen içermez Hayır
Kopma noktasına kadar uzama (min.) 300%
Min. Daralma Isısı - °C +90 °C
ROHS Uyumluluğu Evet
Raf ömrü 24 ay
Spesifikasyon
Spesifikasyon ANSI/UL 224, C22.2 no. 198.1-99, MIL-STD-202H Method 215K
Su Soğurması 0.20%
Tehlikeli eşyalar Hayır
Tutuşma Sınıfı UL224 VW-1
UL OCD linki Link
UL Tanınan (ABD ve Kan.) Evet
UL-Dosya Numarası E143529
Çalışma Sıcaklığı - °C -55 °C ila +135 °C