Ürün kodu 561-06001 | WICA-AC10-25-PA66HIRHS-BK
Copied
  • Önceden basılmış naylon geçmeli işaretleyici kullanımı hızlı ve kolaydır
  • Kablolama sonrasında veya bakım veya onarımda kullanım için idealdir
  • İşaretleyiciler iç içe geçerek, mükemmel metin hizalaması sağlar
  • Titreşime dayanıklı işaretleyiciler olan WIC işaretleyiciler kabloya ve tele sıkıca kilitlenir
  • WIC el aleti, dört farklı büyüklükteki 20 WIC işaretleyici taşıyabilir
  • Kavrama sistemi, işaretleyicileri kablo üzerine sabitler ve dönmeye karşı mukavemet oluşturur
  • Sarı, beyaz ve uluslararası direnç renk kodlarında temin edilebilir
  • 2,5 mm² ila 95 mm² çaplarındaki kabloları işaretlemek için iki aksesuar mevcuttur (WICA-AC10-25 ve WICA-ACT-BK)
Bireysel teklifinizi şimdi isteyin
Metinlerin mükemmel hizalanması için tüm işaretleyiciler bir kilitleme mekanizması ile sunulur.
Daha büyük çaplara (2,5 mm² - 95 mm²) sahip kabloların işaretlenmesi için iki WICA aksesuarının kullanımı idealdir.
Ambalaj Miktarı 100adet
Açıklama Geçmeli aksesuar
Ağırlık/Birim 0.000708kg
Beher miktar kutu
GLOBAL PART DESCRIPTION WICA-AC10-25-PA66HIRHS-BK
Malzeme Poliamid 6.6, yüksek darbe dirençli, ısıl dayanımlı (PA66HIRHS)
Renk Siyah (BK)
Sabitleme Yöntemi (FF) Kelepçe
TİP WICA-AC10-25
Taşıyıcı başına işaretleme bölgeleri 8
Yazdırma Yöntemi mürekkep püskürtmeli
benzersiz satış noktası alev geciktirici
Çeşit Diğer
Ürün Ailesi WIC, kavramalı
Ürün Grubu Hazır-baskı Kablo Etiketleri
Demet Çapı (metrik) 5.50-9.50mm
Genişlik (W) 13.5mm
Max. Bağlama Çapı (⌀ max.) 9.50mm
Min. Bağlama Çapı (⌀ min.) 5.50mm
Uzunluk (L) 25.8mm
Yüksk. (H) 19.4mm
Halojen içermez Evet
ROHS Uyumluluğu Evet
Spesifikasyon
Spesifikasyon EN 60062, IEC 304
Tehlikeli eşyalar Hayır
Tutuşma Sınıfı UL94 HB
Çalışma Sıcaklığı - °C -40 °C ila +85 °C, (+105 °C, 500 h)