pictogram

Soluții gestionare cabluri pt. vehicule agricole și de construcții

Așezăm piatra de temelie pentru succes

MADE TO BE TOUGH


MADE TO BE TOUGH MADE TO BE TOUGH


De la mașinile din lanurile de porumb înghețate până la sistemele de alimentare cu apă dintre valurile care se izbesc de țărmuri, componentele noastre turnate termoplastice nu sunt construite doar pentru a rezista la condiții dure, ci și pentru a le face față cu brio. Divizia de gestionare cabluri pentru vehicule agricole și de construcții din cadrul HellermannTyton se angajează să realizeze componente de plastic fiabile și de înaltă inginerie care protejează elementele electronice sensibile și contribuie la o gestionare mai bună a cablurilor indiferent de condițiile meteo. Indiferent că sunt rezistente la impact, stabilizate la căldură, rezistente la abraziune, ignifuge sau armate cu spirale, rezistența soluțiilor noastre standard și a componentelor particularizate nu poate fi contestată. Durabilitate și performanță maxime pentru orice aplicație.

MADE TO BE SMART


MADE TO COORDINATE MADE TO COORDINATE


Ni se pare logic să combinăm performanțele maxime cu costurile reduse la minimum în toate soluțiile noastre pentru construcții și agricultură. Procesele de producție eficientizate și inteligente, software-ul CAD de ultimă generație și o echipă de ingineri experți internaționali ne ajută să furnizăm rapid și fiabil soluții de rutare, prindere și fixare a cablurilor, precise și personalizate, precum clemele P cu clichet stabilizate la căldură și rezistente la impact sau tuburile din PVC armate cu spirale. Fiind mereu pregătiți pentru condițiile în schimbare de pe piață, funcționalitatea produselor și fiabilitatea proceselor sunt garantate în sectoarele emergente, precum sistemele de condus autonom. Indiferent de sectorul dvs. de activitate, putem asigura o certificare relevantă pentru orice produs de care aveți nevoie.

MADE FOR GROWTH


Fie că este vorba despre linia de asamblare sau despre planșa de desen din stadiul de proiectare, înțelegem afacerea noastră și ne dedicăm perfecționării afacerii dvs. Valorificați soluțiile noastre precise, rentabile și experiența noastră de decenii în industrie pe măsură ce testăm și transformăm concepte și idei unice în soluții personalizate, lucrând în același timp pentru a le perfecționa pe cele existente. Astfel, angajamentul nostru practic este cel care reduce costurile, crește performanțele și vă impulsionează afacerea.


MADE FOR GROWTH MADE FOR GROWTH

Dezvoltate în laborator, create pentru teren: descoperiți produsele noastre pentru construcții și agricultură verificate și testate aici:

MADE TO IDENTIFY: Sisteme de identificare

Identificarea etichetelor

Expertiză globală: Găsiți date de contact locale aici:

Germany |Holger Kernstock
Holger.Kernstock@HellermannTyton.de
+49 4122 460 6065

Austria |Andreas Hochfelsner
Andreas.Hochfelsner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Belgium and Netherlands |Paul Baars
Paul.Baars@HellermannTyton.nl
+31 33 460 06 90

CEE |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Denmark |Jakob Degn
Jakob.Degn@HellermannTyton.dk
+45 20 84 91 92

Finland | Harri Vesala
Harri.Vesala@HellermannTyton.fi
+35 89 87 00 450

Great Britain |Barry Fenton
Barry.Fenton@HellermannTyton.co.uk
+44 79 80 87 33 72

Italy |Cristiano Avanzi
Cristiano.Avanzi@HellermannTyton.it
+39 (0) 49 76 78 70

Norway |Lasse Nybakk
Lasse.Nybakk@HellermannTyton.no
+47 90 05 89 39

Poland |Pawel Petykiewicz
Pawel.Petykiewicz@HellermannTyton.pl
+48 22 673 89 54

Russia |Dmitri Tovstopiat
Dmitri.Tovstopiat@HellermannTyton.ru
+7 812 386 00 09

Spain |Juan Lopez
Juan.Lopez@HellermannTyton.es
+34 91 66 12 835

Sweden |Björn Rilegård  
Bjorn.Rilegard@HellermannTyton.se
+46 8 58089075

Turkey |Yavuz Ozdemir
Yavuz.Ozdemir@HellermannTyton.com.tr
+90 0216 687 03 40

Middle East |Shatadru Bhattacharya
SB@HellermannTyton.ae
+97 1556 145 453

South Africa |Lee Vermeulen
Lee.Vermeulen@Hellermann.co.za
+27 11 879 66 00

Păstrați legătura cu noi!


Actualizare: 23/05/2020 © HellermannTyton 2020