Nr. articol 156-00130 | T50SMVCOC19-24.5-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Copied
Solicitați acum oferta dumneavoastră individuală
Colour Black (BK)
Fixation Method Omega Clip
Identification Plate Position none
Key product features rotatable, for multiple routing, removable
Min.Tensile Strength 222N
PART DESCRIPTION T50SMVCOC19-24.5-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Package Content 500pcs.
Package Content packed in bag
Product Family T50SMVCOC19-24,5 for Pipediameter 19.0 - 24.5 mm
Product Group 2-piece fixing ties with pipe clip
Short Description Fixing tie with pipe/tube holder - T50SMVCOC19-24.5
Type T50SMVCOC19-24.5
Weight/Unit 0.0064kg
Attach to ⌀ 19.0 - 24.5
Bundle ⌀ 2.0-50.0mm
Bundle ⌀ max. 50.0mm
Bundle ⌀ min. 2.0mm
Length (L) 210mm
Thickness (T) 1.35mm
Width (W) 4.7mm
ELV compliant (Article 4 - 2) Yes
Flammability UL 94 HB
Hazardous Goods No
Operating Temperature -40 °C to +105 °C