Ürün kodu 553-60039 | TLFX24DS-3x16YE-PO-X-YE
  • Standart olarak önceden kesilmiş 50 mm, 25 mm ve 16 mm işaretleyici seçenekleri vardır
  • Sarı veya beyaz renkte temin edilebilir
  • Talep üzerine farklı uzunluklar ve renkler de sağlanabilir
  • 38,1 mm ila 1,2 mm kablo aralığı
İç yapıştırıcılı (Evet/Hayır) Hayır
Ambalaj Miktarı 15000adet
Beher miktar koli
Daralma Oranı 2:1
GLOBAL PART DESCRIPTION TLFX24DS-3x16YE-PO-X-YE
Malzeme Poliolefin, çapraz-bağlı (PO-X)
Renk Sarı (YE)
Sabitleme Yöntemi (FF) Askılı
TİP TLFX24DS-3x16YE
Daralma Sonrası Çap (d) 1.2mm
Daralma sonrası boyda değişim -%5 maksimum
Daralma testi sonrası boyda değişim UL 224
Daralma öncesi ⌀ D min. 2.4mm
Et Kalınlığı (WT) 0.515mm
Genişlik (W) 16mm
Yüksk. (H) 16.0mm
Dielektrik Dayanım 20kV/mm
Hacim Direnci 10¹⁴ Ω cm
Halojen içermez Evet
Kopma noktasına kadar uzama (min.) 200%
Limited Fire Hazard Evet
Min. Daralma Isısı - °C +100 °C
Oksijen İndeksi 35.4%
Su Soğurması 0.15%
Tehlikeli eşyalar Hayır
Tutuşma Sınıfı UL224
Çalışma Sıcaklığı - °C -55 °C ila +105 °C
Çekme Dayanımı 11MPa