Ürün kodu 553-60045 | TLFX64DS-3x16YE-PO-X-YE
Copied
  • Daralma oranı 2:1
  • Halojen İçermez
  • Düşük duman yayılımı, yoğunluk ve toksisite
  • Standart olarak önceden kesilmiş 50 mm, 25 mm ve 16 mm işaretleyici seçenekleri vardır
  • Sarı veya beyaz renkte temin edilebilir
  • Talep üzerine farklı uzunluklar ve renkler de sağlanabilir
  • 38,1 mm ila 1,2 mm kablo aralığı
  • Uygun saklama kutularında teslim
Bireysel teklifinizi şimdi isteyin
İç yapıştırıcılı (Evet/Hayır) Hayır
Ambalaj Miktarı 9000adet
Beher miktar koli
Daralma Oranı 2:1
GLOBAL PART DESCRIPTION TLFX64DS-3x16YE-PO-X-YE
Malzeme Poliolefin, çapraz-bağlı (PO-X)
Renk Sarı (YE)
Sabitleme Yöntemi (FF) Askılı
TİP TLFX64DS-3x16YE
Yazdırma Yöntemi termal Transfer
Yazdırma Yöntemi (Alternatif) lazer Huzme
Yazdırılabilir Evet
benzersiz satış noktası UV ışınlarına dayanıklı, alev geciktirici, kimyasal dirençli
Çeşit Silindir formu
Ürün Ailesi TLFX DS – 2:1 Demiryolu Uygulamalarına Yönelik, Sınırlı Yangın Riski, “Şerit Tipi”
Ürün Grubu Isıyla daralan işaretleyiciler “Şerit Tipi”, termal transfer
Daralma Sonrası Çap (d) 3.2mm
Daralma sonrası boyda değişim -%5 maksimum
Daralma testi sonrası boyda değişim UL 224
Daralma öncesi ⌀ D min. 6.4mm
Et Kalınlığı (WT) 0.725mm
Genişlik (W) 16mm
Yüksk. (H) 16.0mm
Dielektrik Dayanım 20kV/mm
Hacim Direnci 10¹⁴ Ω cm
Halojen içermez Evet
Kopma noktasına kadar uzama (min.) 200%
Limited Fire Hazard Evet
Min. Daralma Isısı - °C +100 °C
Oksijen İndeksi 34.9%
Oksijen İndeksi ISO 4589
ROHS Uyumluluğu Evet
Raf ömrü 24 ay
Spesifikasyon
Spesifikasyon ASTM 1354, ASTM E 162, ASTM E 662, EN 45545-2, NFPA 130 compliant
Su Soğurması 0.15%
Tehlikeli eşyalar Hayır
Tutuşma Sınıfı UL224
Çalışma Sıcaklığı - °C -55 °C ila +105 °C
Çekme Dayanımı 11MPa