Bestillingsnr. 553-60039 | TLFX24DS-3x16YE-PO-X-YE
  • Lav røgudvikling
  • 50 mm, 25 mm og 16 mm forklippede labels som standard
  • Fås i hvid og gul
  • Kabeldiameter fra 38,1 til 1,2 mm
Fikseringsmetode Ophæng
GLOBAL PART DESCRIPTION TLFX24DS-3x16YE-PO-X-YE
Globalt produktnavn TLFX24DS-3x16YE
Med label afstand Nej
Pakkeindhold 15000stk.
Varmechok test 4h/175°
Varmeældnings test 168h/150°C
Bredde (W) 16mm
Diameter efter krymp (D) 0.047"
Diameter efter krymp (D) 1.2mm
Diameter før krymp (D) 0.094"
Diameter før krymp (D) 2.4mm
Højde (H) 16.0mm
Længdeændring efter krymp -5 % maks.
Vægtykkelse (WT) 0.020"
Vægtykkelse (WT) 0.515mm
Begrænset brandfare Ja
Dielektrisk styrke 20kV/mm
Driftstemperatur -55 °C til +105 °C
Flammehæmmende egenskab Iht. UL224
Forlængelse ved brud (min.) 200%
Halogenfri Ja
Holdbarhed 24 måneder
Min. krympetemperatur +100 °C
Oxygenindex 35.4%
Toksicitets indeks CITg 0.03
Trækstyrke MPa 11MPa
Vandoptagelse 0.15%
Volumen modstand 10¹⁴ Ω cm
EAN nummer 4031026454351
Forpakning 1 Antal 15000
Forpakning 1 Volume 0.01270728
Forpakning 1 Vægt 2.900001kg