Bestillingsnr. 553-60055 | TLFX381DS-3x16YE-PO-X-YE
  • Lav røgudvikling
  • 50 mm, 25 mm og 16 mm forklippede labels som standard
  • Fås i hvid og gul
  • Kabeldiameter fra 38,1 til 1,2 mm
Fikseringsmetode Ophæng
GLOBAL PART DESCRIPTION TLFX381DS-3x16YE-PO-X-YE
Globalt produktnavn TLFX381DS-3x16YE
Med label afstand Nej
Pakkeindhold 1500stk.
Varmechok test 4h/175°
Varmeældnings test 168h/150°C
Vægt 0.002kg
Bredde (W) 16mm
Diameter efter krymp (D) 0.75"
Diameter efter krymp (D) 19.1mm
Diameter før krymp (D) 1.5"
Diameter før krymp (D) 38.1mm
Højde (H) 16.0mm
Længdeændring efter krymp -5 % maks.
Vægtykkelse (WT) 0.038"
Vægtykkelse (WT) 0.975mm
Begrænset brandfare Ja
Dielektrisk styrke 20kV/mm
Driftstemperatur -55 °C til +105 °C
Flammehæmmende egenskab Iht. UL224
Forlængelse ved brud (min.) 200%
Halogenfri Ja
Holdbarhed 24 måneder
Min. krympetemperatur +100 °C
Oxygenindex 34.9%
Toksicitets indeks CITg 0.03
Trækstyrke MPa 11MPa
Vandoptagelse 0.15%
Volumen modstand 10¹⁴ Ω cm
EAN nummer 4031026454511
Forpakning 1 Antal 1500
Forpakning 1 Volume 0.01270728
Forpakning 1 Vægt 2.900001kg