pictogram

Cable management solutions for White Goods

Elsőosztályú szállítás még nagy tételű megrendelések esetén is

TERMÉKEK NAGYBAN ÉS KICSIBEN


TERMÉKEK NAGYBAN ÉS KICSIBEN TERMÉKEK NAGYBAN ÉS KICSIBEN


A mosógépektől, amelyek a ruhát csillogóan fehérre varázsolják, a hűtőkig, amik a pezsgőket hidegen tartják, a HellermannTyton fehérárukhoz biztosított kábelkezelése megadja Önnek mindazt, amire szüksége van, akkor, amikor szüksége van rá és mindezt bármikor. Ha a megrendeléseknél több százezer szabványos alkatrészre vagy akár egyetlen egyedi alkatrész-megoldásra van szükség, akkor mi otthon vagyunk mind a nagy mind a kicsi volumenű igények kezelésében a fehéráruk területén. Mindig készen állunk, hogy segítsünk megtalálni az Ön igényeinek megfelelő megoldást.

AZ ÖSSZEHANGOLÁS SZOLGÁLATÁBAN


AZ ÖSSZEHANGOLÁS SZOLGÁLATÁBAN AZ ÖSSZEHANGOLÁS SZOLGÁLATÁBAN


A tökéletes kivitelezés csapatmunkát igényel. A világ 39 különböző helyszínén dolgozó szakértői csapatunkkal folyamatosan szállítunk nagyban és kicsiben termékeket és megoldásokat. A nemzetközi projektek méretarányos kezelésétől az egyre szigorúbb nemzetközi szabványok betartásának biztosításáig, mindenütt otthon vagyunk. Még akkor is, ha a hely szoros, mint ahogy ez a helyzet a folyamatosan zsugorodó gépméreteknél, a standard, egyedi és beépítésre kész megoldások széles választékát kínáljuk - az apró, robusztus EdgeClip Mini-től a hő- és UV-stabilizált Omega kötésekig - garantáltan nagy teljesítménnyel. Mindent összevetve ez lehetővé teszi számunkra, hogy megfeleljünk a nemzetközi piacok mai ingadozó igényeinek. Az olyan robotvezérelt automatizált eszközök bevonásával, mint például az AT2000CPK, hatékonyan és gyorsan kezelheti a rövid távú mennyiségi beállításokat, anélkül, hogy további munkaerőre lenne szüksége a megrendelés teljesítéséhez. Ez az ember és a gép tökéletes kombinációja.

FEJLŐDÉSRE TEREMTVE


FEJLŐDÉSRE TEREMTVE FEJLŐDÉSRE TEREMTVE


Minden erőfeszítésünk egyetlen, egységesítő célt ölel fel: ez az Ön üzleti sikere. Ezt értjük az alatt, amikor azt mondjuk, hogy folyamatosan dolgozunk a termékeink, szolgáltatásaink és megoldásaink fejlesztése érdekében, hogy emelkedhessen az Ön nettó profitja egy finomhangolt teljesítménynövekedés révén. Az összehangolt szolgáltatások optimális időmegtakarítást, a globális hálózatunk maximális támogatást és kivételesen alacsony hibaarányt, és a szigorú gyártási szabványok abszolút megbízhatóságot jelentenek. De végül minden azt jelenti, hogy még mindig keményen kell dolgoznunk, hogy minden nap jobbá váljunk.

Finomított, optimalizált és beépítésre kész - vessen egy pillantást a kipróbált termékeink és megoldásaink kínálatára:

MADE TO FASTEN: Kábelkötegelők és rögzítők

1-Piece Fixing Ties for Edges

1-Piece Fixing Ties for Edges

  • Easy assembly, just clip on per hand
  • For edges of 1 – 3 mm
  • Clamp consists of double tempered steel spring
  • Ideal for applications where holes or adhesives are not suitable

2-Piece Fixing Ties for Edges

  • Pre-assembled 2-piece fixing tie with EdgeClip
  • Cable tie head can be moved after bundling
  • For edges of 1 – 3 mm
2-Piece Fixing Ties with Pipe Clip

2-Piece Fixing Ties with Pipe Clip

  • Simply clip on a wire or hose
  • Fixing clip offers full 360° rotation
  • Routed cable can move in any direction in relation to the fixing point
  • Inside serrated cable tie

MADE TO PROTECT: Kábelvédő rendszerek

Standard polyester braided sleeving

Standard polyester braided sleeving

  • Made of sturdy polyester
  • Highly flexible
  • High abrasion resistance
  • Very high surface coverage
Self-closing polyester sleeving

Self-closing polyester sleeving

  • Self-closing sleeve made of sturdy polyester
  • Provides very good protection against abrasion
  • Ideal for retro-fitting
  • Quick and easy installation and removal
  • Allows for inspection and maintenance

 

 

MADE TO IDENTIFY: Azonosító rendszerek

Shrinkable markers

Shrinkable markers

  • Halogen Free
  • Low smoke propagation, density and toxicity
  • High Oxygen Index value (36.5 %)
  • Delivery in convenient storage boxes
Self-laminating labels, thermal transfer

Self-laminating labels, thermal transfer

  • High temperature self-laminating labels with an inscription field
  • Extremely scratch and chemical resistant
  • Protective laminating foil ensures optimal protection against humidity, dirt, debris, and mechanical abrasion
  • Survives 5 years external weathering in central European climate

MADE TO APPLY: Szerszámok alkalmazása

Manual tensioning tool plastic housing EVO7

Manual tensioning tool plastic housing EVO7

  • Ergonomic, slip-proof handle for a comfortable and secure grip
  • Extremely low maintenance
  • Fast and precise application with minimum effort (TLC mechanism)
  • Convenient and simple tension adjustment

Click here for more information.

Automatic bundling up to Ø 20 mm Autotool 2000 CPK

Automatic bundling up to Ø 20 mm Autotool 2000 CPK

  • Electrically operated cable tying system
  • Cycle time 0.8-1.2 sec. depending on quality and force
  • Stationary and flexible use with devices possible
  • HT Data Management CPK software (included) - for extensive data evaluation and monitoring of the tensioning process

Click here for more information.

Globális tapasztalat: A helyi kapcsolattartót itt találja:

EMEA |Sönke Tesch
Soenke.Tesch@HellermannTyton.de
+49 41013745356

Austria |Andreas Hochfelsner
Andreas.Hochfelsner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Belgium and Netherlands |Cédric Bauwens
Cedric.Bauwens@HellermannTyton.be

+31 33 460 06 90

CEE |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

China |Alan Wang
Alan.Wang@HellermannTyton.com.cn
+86 510 85 27 92 0

Denmark |Jakob Degn
Jakob.Degn@HellermannTyton.dk
+45 20 84 91 92

Finland | Harri Vesala
Harri.Vesala@HellermannTyton.fi
+35 89 87 00 450

Great Britain |Barry Fenton
Barry.Fenton@HellermannTyton.co.uk
+44 79 80 87 33 72

Hungary |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Italy |Emiliano Croci
Emiliano.Croci@HellermannTyton.it
+39 04 97 67 870

Japan |Hirokazu Kakiuchi
Hirokazu.Kakiuchi@HellermannTyton.co.jp
+81 66 39 58 610

North America |Harry Lawrence
hlawrence@htamericas.com
+1 612 297 5022

Norway |Lasse Nybakk
Lasse.Nybakk@HellermannTyton.no
+47 90 05 89 39

Poland |Pawel Petykiewicz
Pawel.Petykiewicz@HellermannTyton.pl
+48 22 673 89 54

Russia |Dmitri Tovstopiat
Dmitri.Tovstopiat@HellermannTyton.ru
+7 812 386 00 09

South America |Marcio Freitas Favilla
MFavilla@hellermanntyton.com.br
+55 11 481 59 048

Spain |Juan Lopez
Juan.Lopez@HellermannTyton.es
+34 91 66 12 835

Sweden |Björn Rilegård  
Bjorn.Rilegard@HellermannTyton.se
+46 8 58089075

Turkey |Yavuz Ozdemir
Yavuz.Ozdemir@HellermannTyton.com.tr
+90 0216 687 03 40

Middle East |Shatadru Bhattacharya
SB@HellermannTyton.ae
+97 1556 145 453

South Africa |Lee Vermeulen
Lee.Vermeulen@Hellermann.co.za
+27 11 879 66 00

Maradjon velünk kapcsolatban!


Update: 07/12/2019 © HellermannTyton 2019
Server error

Server error