pictogram

Kábelrendezési megoldások a mezőgazdaságban és építőipari gépekhez

A siker alapjainak lerakása

MADE TO BE TOUGH


A fagyott gabonaföldeken használt gépektől, a partokat ostromló legvadabb hullámokat megtörő vízművekig a hőálló műanyag termékeink nemcsak ellenállnak a legzordabb időjárási körülményeknek, hanem hibátlanul működnek is. A HellermannTyton-nál a mezőgazdasági kábelrendezés és az építőipari járművek segítségével gondosan megtervezett és megbízható műanyag tartozékok legyártása vált lehetővé, amelyek védik az érzékeny elektronikai alkatrészeket és mindenfajta időjárási körülmények között segítenek Önnek a kábelrendezési feladatainak ellátásában. Akár ütésálló, hőstabilizált, kopásálló, égésgátló vagy spirálerősítésű termékekről van szó, a szabványos megoldásaink és egyedi készítésű alkatrészeink ellenállósága nem vonható kétségbe. Maximális tartósság és maximális teljesítmény minden alkalmazáshoz.


ELLENÁLLÓRA TERVEZVE ELLENÁLLÓRA TERVEZVE

INTELLIGENCIÁRA TEREMTVE


Úgy tűnik, hogy okos dolog - ötvözni a maximális teljesítményt a minimális költségekkel az összes építési és mezőgazdasági megoldásunkban. Az intelligens, korszerű gyártási folyamatok, a korszerű CAD szoftverek és a szakértő mérnökök nemzetközi csapata segítenek abban, hogy gyorsan és megbízhatóan szállítsunk olyan precíz egyéni kábelvezetési, és rögzítési megoldásokat, mint pl. a hőstabilizált, nagy ütésálló racsnis p-bilincseink vagy a spirálisan megerősített PVC-csöveink. Mindig készen állunk a változó piaci körülmények követésére, garantálva a termékfunkciók és a folyamatok megbízhatóságát, olyan új ágazatokban is, mint például az autonóm vezetés. 
És függetlenül az Ön ágazatától, megfelelő tanúsítványt tudunk biztosítani mindenhez, amire szüksége van.


INTELLIGENCIÁRA TEREMTVE INTELLIGENCIÁRA TEREMTVE

NÖVEKEDÉSRE TEREMTVE


Legyen szó akár az összeszerelő sorról vagy a rajztábláról, mi mindenütt értjük a dolgunkat - és elkötelezettek vagyunk az Ön fejlődésének elérésében. Profitáljon a pontos, költséghatékony megoldásainkból és a több évtizedes iparági tapasztalatainkból, hiszen mi az új egyedi koncepciókat és ötleteket testreszabott megoldásokká varázsoljuk, és egyben mindent megteszünk a meglévők tökéletesítésére. Ez a mi gyakorlati elkötelezettségünk, amely költségcsökkentéshez és teljesítménynövekedéshez vezet és gyarapítja az Ön cége üzleti sikereit.

 


NÖVEKEDÉSRE TEREMTVE NÖVEKEDÉSRE TEREMTVE

A laborban fejlesztettük; a helyszíni használatra készítettük - nézze meg a kipróbált és tesztelt építészeti és mezőgazdasági termékeinket:

MADE TO IDENTIFY: Azonosító rendszerek

Címke azonosítás

Globális tapasztalat: A helyi kapcsolattartót itt találja

Germany |Carolin Meyer
Carolin.Croener@HellermannTyton.de
+49 (0) 4421 5079789

Austria |Andreas Hochfelsner
Andreas.Hochfelsner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Belgium and Netherlands |Cédric Bauwens
Cedric.Bauwens@HellermannTyton.be
+31 33 460 06 90

CEE |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Denmark |Jakob Degn
Jakob.Degn@HellermannTyton.dk
+45 20 84 91 92

Finland | Harri Vesala
Harri.Vesala@HellermannTyton.fi
+35 89 87 00 450

Germany |Frank Heinze
Frank.Heinze@HellermannTyton.de
+49 38 43 82 281

Great Britain |Barry Fenton
Barry.Fenton@HellermannTyton.co.uk
+44 79 80 87 33 72

Italy |Cristiano Avanzi
Cristiano.Avanzi@HellermannTyton.it
+39 (0) 49 76 78 70

Norway |Lasse Nybakk
Lasse.Nybakk@HellermannTyton.no
+47 90 05 89 39

Poland |Pawel Petykiewicz
Pawel.Petykiewicz@HellermannTyton.pl
+48 22 673 89 54

Russia |Dmitri Tovstopiat
Dmitri.Tovstopiat@HellermannTyton.ru
+7 812 386 00 09

Spain |Juan Lopez
Juan.Lopez@HellermannTyton.es
+34 91 66 12 835

Sweden |Björn Rilegård  
Bjorn.Rilegard@HellermannTyton.se
+46 8 58089075

Turkey |Yavuz Ozdemir
Yavuz.Ozdemir@HellermannTyton.com.tr
+90 0216 687 03 40

Middle East |Shatadru Bhattacharya
SB@HellermannTyton.ae
+97 1556 145 453

South Africa |Lee Vermeulen
Lee.Vermeulen@Hellermann.co.za

+27 11 879 66 00

Maradjon velünk kapcsolatban!


Update: 06/07/2019 © HellermannTyton 2019
Kapcsolat