pictogram

Kábelrendezési megoldások az Űrkutatási ipar részére

A könnyű repülés nehéz feladata

KÖNNYEDSÉGRE TEREMTVE


KÖNNYEDSÉGRE TEREMTVE KÖNNYEDSÉGRE TEREMTVE


Mi a HellermannTytonnál tudjuk, hogy a személyre szabott precíziós alkatrészekkel lehet a földtől igazán elrugaszkodni és ezek jelentik a megoldást az űrkutatási üzlet kihívásaira. A több mint 40 éves tapasztalatunknak köszönhetően, tudjuk, hogy Ön honnan indult és merre tart. Az áramvonalas tervezésű gyártási folyamatainknak és a legmodernebb technológiáknak köszönhetően olyan, a célnak leginkább megfelelő termékeket és megoldásokat tudunk szállítani, amik a legmagasabb követelményekkel rendelkező környezetben is megállják a helyüket.

A SÚLYCSÖKKENTÉSRE TEREMTVE


A SÚLYCSÖKKENTÉSRE TEREMTVE A SÚLYCSÖKKENTÉSRE TEREMTVE


Büszkék vagyunk arra, hogy tudjuk, hogy tudunk kevesebből többet készíteni. Valóban, az űrkutatási szakembereink jól kiismerik magukat a repülőgépek minden apró részleteit tekintve is, és értik azt, hogy milyen fontos minden akármilyen kis mértékű súlycsökkentés is, főleg, ha az egy teljesítmény-növeléssel párosul. Világszerte 39 helyszínen, elemezzük a meglévő fedélzeti megoldásokat az ügyfelek telephelyein, annak érdekében, hogy felfedezzük, hol tudnánk még csökkenteni a súlyviszonyokat. Ilyen például a megoldásunk az ülések összekötésénél. A fejlesztő mérnökeink 13 országban szorosan együttműködtek a helyi szakemberekkel, hogy egy olyan speciális megoldás kerüljön kidolgozásra, ami egy egyszerű, megbízható kábelezést tesz lehetővé a gépek fedélzeti szórakoztató elektronikai rendszereiben, ami során több részegység egyesítésre került. Leegyszerűsített megoldások kerültek kifejlesztésre, amiknek a kezelése is egyszerűbb. 

FELSZÁLLÁSRA KÉSZEN


FELSZÁLLÁSRA KÉSZEN FELSZÁLLÁSRA KÉSZEN


Profitáljon olyan fedélzeti újításokból, amik minden egyes gép estében különbözőek, a termékeink nagy többsége személyre szabott lehetőséget nyújt Önnek az Ön által meghatározott követelményeknek megfelelően. Szakembereink, az Ön csapatával szoros együttműködésben, olyan termékfejlesztéseket tudnak kivitelezni, amik  el fogják nyerni többek között a NSA, PAN, VG és EN/AS9100, valamint a MIL, MS, DAN és JN, szervezetek minősítéseit. És minden alkatrész esetében, legyen az akár sorozatgyártású, akár egyedi kivitelezésű, páratlan módon nulla PPM hibaszázalékot szállítunk. Ezt mi olyan megbízhatóságnak nevezzük, amivel tényleg biztonságosan tud repülni.

Leegyszerűsítve és súlyában csökkentve – tekintse meg a kipróbált, tesztelt és jól bevált, az űrkutatási ipar részére kifejlesztett termékeinket és megoldásainkat:

MADE TO FASTEN: Kábelkötegelők és rögzítők

Rivet Mount

Rivet Mounts

  • Quick installation
  • Two-piece wedge
  • Easy insertion
  • Firmly fixes wide variety of cable ties
2-Piece Fixing Ties for Edges

2-Piece Fixing Ties for Edges

  • Pre-assembled 2-piece fixing tie with EdgeClip
  • Cable tie head can be moved after bundling
  • For edges of 1 – 3 mm

 

MADE TO PROTECT: Kábelvédő rendszerek

MADE TO PROTECT: Kábelvédő rendszerek

Meta-aramid braided sleeving HEGMAN

  • Made of non-flammable meta-aramid
  • Highly resistant to radiation and fluids

Water and oil repellent meta-aramid braided sleeving HEGMANWO

  • Superior protection against abrasion, flames and high temperatures
  • Extremely flexible

MADE TO IDENTIFY: Azonosító rendszerek

MADE TO IDENTIFY: Azonosító rendszerek

Shrinkable markers

  • Available in white or yellow
  • Good mechanical strength and resistance to organic solvents and chemicals
  • Highly flexible
  • Delivery in convenient storage boxes
HFTP 48

Identification plates for marking cable bundles

  • For high temperature applications from -55°C up to +240°C
  • Laser beam printable
  • Identify cable or cable bundles
  • Available in beige
  • Fixed with PEEK cable ties

MADE TO APPLY: Szerszámok alkalmazása

EVO 7

Manual tensioning tool plastic housing EVO7

  • Ergonomic, slip-proof handle for a comfortable and secure grip
  • Extremely low maintenance
  • Fast and precise application with minimum effort (TLC mechanism)
  • Convenient and simple tension adjustment

 

EVO 9

Manual tensioning tool plastic housing EVO9SP

  • Ergonomic, slip-proof handle for a comfortable and secure grip
  • Extremely low-maintenance
  • Fast and precise application with minimum effort (TLC-technology)
  • Convenient and simple tension adjustment

Vegye fel a kapcsolatot a HellermannTyton szakembereivel, űrkutatási kábelrendezési ügyekben és érjünk el együtt új, nagyszerű megoldásokat.

EMEA |Burkhard Croener
Burkhard.Croener@HellermannTyton.de
+49 6104 670 76 75

Austria |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Belgium and Netherlands |Rik Vroege
Rik.Vroege@hellermanntyton.nl
+31 33 460 06 92

CEE |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

China |Alan Wang
Alan.Wang@HellermannTyton.com.cn
+86 510 85 27 92 0

Denmark |Jakob Degn
Jakob.Degn@HellermannTyton.dk
+45 20 84 91 92

Finland | Harri Vesala
Harri.Vesala@HellermannTyton.fi
+35 89 87 00 450

France | Olivier Poupinet
opoupinet@hellermanntyton.fr
+33 1 30 13 80 00

Germany |Thomas Rubel
Thomas.Rubel@HellermannTyton.de
+49 36 20 28 24 93

Hungary |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Italy |Marco Benato
Marco.Benato@HellermannTyton.it
+39 (0) 49 76 78 70

Japan |Hirokazu Kakiuchi
Hirokazu.Kakiuchi@HellermannTyton.co.jp
+81 66 39 58 610

North America |Jeremy Gish
jgish@htamericas.com
+1 971 282 6477

Norway |Lasse Nybakk
Lasse.Nybakk@HellermannTyton.no
+47 90 05 89 39

Poland |Pawel Petykiewicz
pawel.petykiewicz@HellermannTyton.pl
+48 22 673 89 54

Russia |Maxim Dybok
Maxim.Dybok@hellermanntyton.ru
+7 812 386 00 07

South America |Marcio Freitas Favilla
MFavilla@hellermanntyton.com.br
+55 11 481 59 048

Spain |David Martinez
David.Martinez@HellermannTyton.es
+34 91 66 12 835

Sweden |Björn Rilegård  
Bjorn.Rilegard@HellermannTyton.se
+46 8 58089075

Turkey |Yavuz Ozdemir
Yavuz.Ozdemir@HellermannTyton.com.tr
+90 0216 687 03 40

United Kingdom |David Marklew
David.Marklew@hellermanntyton.co.uk
+44 7980 87 33 57

Middle East |Shatadru Bhattacharya
SB@HellermannTyton.ae
+97 1556 145 453

South Africa |Lee Vermeulen
Lee.Vermeulen@Hellermann.co.za
+27 11 879 66 00

Maradjon velünk kapcsolatban!


Update: 16/11/2019 © HellermannTyton 2019