pictogram

Rešitve za urejanje kablov v kmetijski in gradbeni mehanizaciji

Temelji za uspeh

NAREJENO ZA ODPORNOST


NAREJENO ZA ODPORNOST NAREJENO ZA ODPORNOST


Naj gre za stroje na zaledenelih koruznih poljih, ali za vodovodne napeljave na razburkanem odprtem morju, naši termoplastično oblikovani deli niso zgrajeni zgolj da prenesejo težke pogoje, temveč da v le-teh blestijo. V podjetju HellermannTyton si na področju upravljanja s kabli v kmetijskih in gradbenih vozilih prizadevamo za izdelavo visoko tehnoloških in zanesljivih plastičnih delov, ki ne glede na vremenske razmere, ščitijo občutljivo elektroniko in vam pomagajo pri boljšem upravljanju kablov. Naše standardne rešitve in deli po meri so nedvomno vzdržljivi, ne glede na to, ali so visoko odporni, toplotno stabilni, odporni na obrabo, ognjevzdržni ali spiralno ojačani. Maksimalna vzdržljivost in maksimalna zmogljivost za vsako uporabo.

NAREJENO ZA PAMETNO UPORABO


NAREJENO ZA PAMETNO UPORABO NAREJENO ZA PAMETNO UPORABO


Zdelo se nam je pametno, da v vseh naših gradbenih in kmetijskih rešitvah zagotovimo maksimalno zmogljivost z minimalnimi stroški. S pametnimi in poenostavljenimi proizvodnimi postopki, najsodobnejšo programsko opremo za CAD ter ekipo mednarodnih inženirjev strokovnjakov, lahko hitro in zanesljivo zagotovimo natančne rešitve za napeljavo in pritrjevanje kablov po meri, na primer z našimi toplotno stabiliziranimi, robustnimi in večfunkcijskimi sponkami "p-clamps", ali spiralno okrepljeni PVC kanali. Vedno smo pripravljeni na spreminjajoče se razmere na trgu in zagotavljamo funkcionalnost izdelka ter zanesljivost procesov, tudi na novih področjih kot je npr. avtonomna vožnja. Z ozirom na vaše področje poslovanja vam lahko zagotovimo tudi potrebno ustrezno certificiranje.

NAREJENO ZA RAST


Na montažni liniji ali na risalni mizi, mi razumemo naše delo - in želimo, da tudi vi dosežete napredek pri vašem delu. Izkoristite naše natančne, stroškovno učinkovite rešitve in naše dolgoletne izkušnje v industriji, kajti preizkušamo in preoblikujemo edinstvene koncepte in ideje v prilagojene rešitve, ter izpopolnjujemo že obstoječe. To je naša predanost, ki znižuje stroške, povečuje učinkovitost delovanja in pospešuje vaše poslovanje.

 


NAREJENO ZA RAST NAREJENO ZA RAST

Razvito v laboratoriju; izdelano za to področje - preverite naše preizkušene gradbene in kmetijske izdelke tukaj:

MADE TO PROTECT: Izdelki za zaščito kablov

Visoko abrazijsko odporna polipropilenska spiralna vezava

MADE TO IDENTIFY: Izdelki za označevanje

Identifikacijske oznake

Strokovno znanje globalno: tukaj najdete vaš lokalni kontakt:

Austria |Andreas Hochfelsner
Andreas.Hochfelsner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Belgium and Netherlands |Paul Baars
Paul.Baars@HellermannTyton.be
+31 33 460 06 95

CEE |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Denmark |Jakob Degn
Jakob.Degn@HellermannTyton.dk
+45 20 84 91 92

Finland | Harri Vesala
Harri.Vesala@HellermannTyton.fi
+35 89 87 00 450

Germany |Frank Heinze
Frank.Heinze@HellermannTyton.de
+49 38 43 82 281

Great Britain |Barry Fenton
Barry.Fenton@HellermannTyton.co.uk
+44 79 80 87 33 72

Italy |Cristiano Avanzi
Cristiano.Avanzi@HellermannTyton.it
+39 (0) 49 76 78 70

Norway |Lasse Nybakk
Lasse.Nybakk@HellermannTyton.no
+47 90 05 89 39

Poland |Pawel Petykiewicz
Pawel.Petykiewicz@HellermannTyton.pl
+48 22 673 89 54

Russia |Dmitri Tovstopiat
Dmitri.Tovstopiat@HellermannTyton.ru
+7 812 386 00 09

Spain |Juan Lopez
Juan.Lopez@HellermannTyton.es
+34 91 66 12 835

Sweden |Björn Rilegård  
Bjorn.Rilegard@HellermannTyton.se
+46 8 58089075

Turkey |Yavuz Ozdemir
Yavuz.Ozdemir@HellermannTyton.com.tr
+90 0216 687 03 40

Middle East |Shatadru Bhattacharya
SB@HellermannTyton.ae
+97 1556 145 453

South Africa |Lee Vermeulen
Lee.Vermeulen@Hellermann.co.za

+27 11 879 66 00

Ohranite stik z nami!


Update: 05/10/2019 © HellermannTyton 2019
Kontakt