pictogram

Cable management solutions for White Goods

Tudi v velikih količinah so naši izdelki najboljši

NAREJENO ZA VELIKO IN MALO


NAREJENO ZA VELIKO IN MALO NAREJENO ZA VELIKO IN MALO


Pralni stroji za brezhibno čista oblačila ali hladilniki za brezhibno ohlajena živila, podjetje HellermannTytonov zagotavlja brezhibno upravljanje s kabli za belo tehniko kjerkoli in kadarkoli. Ker se spoznamo na velike in majhne količine v proizvodnji bele tehnike, lahko zagotovimo naročila za več sto tisoč standardnih delov, kot tudi za edinstvene rešitve za posebne dele, ki zadovoljujejo eno samo potrebo. Vedno vam lahko pomagamo najti pravo rešitev za vaše potrebe.

 

 

IZDELANO ZA USKLAJEVANJE


IZDELANO ZA USKLAJEVANJE IZDELANO ZA USKLAJEVANJE


Za popolno izvedbo je potrebno skupinsko delo. Naši strokovnjaki se nahajajo na 38 različnih lokacijah po svetu, zato lahko dosledno izvajamo projekte in rešitve - velike in majhne. Razpolagamo z znanjem za izvajanje mednarodnih projektov pa vse do zagotavljanja skladnosti z vedno strožjimi mednarodnimi standardi. Tudi ko je prostora zelo malo, saj naprave postajajo vedo manjše, zagotavlja naš nabor standardnih ali individualiziranih rešitev - od majhnih, robustnih vezic EdgeClip Mini do toplotnih in UV-stabiliziranih Omega vezic - veliko zmogljivost. Ko seštejemo vso našo ponudbo z lahkoto zadovoljimo spreminjajoče se zahteve na današnjem mednarodnem trgu. Z uporabo robotsko krmiljenimi avtomatskimi orodji, kot je AT2000CPK, lahko hitro in učinkovito obvladujete nastavitve količin, ne da bi potrebovali dodatno delovno silo za dokončanje naročila. To je popolna kombinacija človeka in stroja.

 

NAREJENO ZA IZBOLJŠANJE


NAREJENO ZA IZBOLJŠANJE NAREJENO ZA IZBOLJŠANJE


Vsa naša prizadevanja imajo en cilj: to je vaš uspeh. Zato tudi mislimo resno, ko rečemo, da si nenehno prizadevamo za izboljšanje naših izdelkov, storitev in rešitev, ker vam želimo nuditi najboljšo podporo pri vašem poslovanju. Poenostavljene storitve pomenijo optimalen prihranek časa, naša globalna mreža pomeni največjo podporo in najmanj napak, strogi proizvodni standardi pa pomenijo absolutno zanesljivost. Vendar pa to pomeni, da moramo še vedno trdo delati, da bomo vsak dan boljši.

Natančno, izboljšano in pripravljeno za uporabo - to so naši preizkušeni izdelki in rešitve:

MADE TO FASTEN: Kabelske vezice in pritrditve

1-Piece Fixing Ties for Edges

1-Piece Fixing Ties for Edges

  • Easy assembly, just clip on per hand
  • For edges of 1 – 3 mm
  • Clamp consists of double tempered steel spring
  • Ideal for applications where holes or adhesives are not suitable

2-Piece Fixing Ties for Edges

  • Pre-assembled 2-piece fixing tie with EdgeClip
  • Cable tie head can be moved after bundling
  • For edges of 1 – 3 mm
2-Piece Fixing Ties with Pipe Clip

2-Piece Fixing Ties with Pipe Clip

  • Simply clip on a wire or hose
  • Fixing clip offers full 360° rotation
  • Routed cable can move in any direction in relation to the fixing point
  • Inside serrated cable tie

MADE TO PROTECT: Izdelki za zaščito kablov

Standard polyester braided sleeving

Standard polyester braided sleeving

  • Made of sturdy polyester
  • Highly flexible
  • High abrasion resistance
  • Very high surface coverage
Self-closing polyester sleeving

Self-closing polyester sleeving

  • Self-closing sleeve made of sturdy polyester
  • Provides very good protection against abrasion
  • Ideal for retro-fitting
  • Quick and easy installation and removal
  • Allows for inspection and maintenance

 

 

MADE TO IDENTIFY: Izdelki za označevanje

Shrinkable markers

Shrinkable markers

  • Halogen Free
  • Low smoke propagation, density and toxicity
  • High Oxygen Index value (36.5 %)
  • Delivery in convenient storage boxes
Self-laminating labels, thermal transfer

Self-laminating labels, thermal transfer

  • High temperature self-laminating labels with an inscription field
  • Extremely scratch and chemical resistant
  • Protective laminating foil ensures optimal protection against humidity, dirt, debris, and mechanical abrasion
  • Survives 5 years external weathering in central European climate

MADE TO APPLY: Uporabna orodja

Manual tensioning tool plastic housing EVO7

Manual tensioning tool plastic housing EVO7

  • Ergonomic, slip-proof handle for a comfortable and secure grip
  • Extremely low maintenance
  • Fast and precise application with minimum effort (TLC mechanism)
  • Convenient and simple tension adjustmen

Click here for more information.

Automatic bundling up to Ø 20 mm Autotool 2000 CPK

Automatic bundling up to Ø 20 mm Autotool 2000 CPK

  • Electrically operated cable tying system
  • Cycle time 0.8-1.2 sec. depending on quality and force
  • Stationary and flexible use with devices possible
  • HT Data Management CPK software (included) - for extensive data evaluation and monitoring of the tensioning process

Click here for more information.

Strokovno znanje globalno: tukaj najdete vaš lokalni kontakt:

EMEA |Sönke Tesch
Soenke.Tesch@HellermannTyton.de
+49 41013745356

Austria |Andreas Hochfelsner
Andreas.Hochfelsner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Belgium and Netherlands |Cédric Bauwens
Cedric.Bauwens@HellermannTyton.be

+31 33 460 06 90

CEE |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

China |Alan Wang
Alan.Wang@HellermannTyton.com.cn
+86 510 85 27 92 0

Denmark |Jakob Degn
Jakob.Degn@HellermannTyton.dk
+45 20 84 91 92

Finland | Harri Vesala
Harri.Vesala@HellermannTyton.fi
+35 89 87 00 450

Great Britain |Barry Fenton
Barry.Fenton@HellermannTyton.co.uk
+44 79 80 87 33 72

Italy |Emiliano Croci
Emiliano.Croci@HellermannTyton.it
+39 04 97 67 870

Japan |Hirokazu Kakiuchi
Hirokazu.Kakiuchi@HellermannTyton.co.jp
+81 66 39 58 610

North America |Harry Lawrence
hlawrence@htamericas.com
+1 612 297 5022

Norway |Lasse Nybakk
Lasse.Nybakk@HellermannTyton.no
+47 90 05 89 39

Poland |Pawel Petykiewicz
Pawel.Petykiewicz@HellermannTyton.pl
+48 22 673 89 54

Russia |Dmitri Tovstopiat
Dmitri.Tovstopiat@HellermannTyton.ru
+7 812 386 00 09

South America |Marcio Freitas Favilla
MFavilla@hellermanntyton.com.br
+55 11 481 59 048

Spain |Juan Lopez
Juan.Lopez@HellermannTyton.es
+34 91 66 12 835

Sweden |Björn Rilegård  
Bjorn.Rilegard@HellermannTyton.se
+46 8 58089075

Turkey |Yavuz Ozdemir
Yavuz.Ozdemir@HellermannTyton.com.tr
+90 0216 687 03 40

Middle East |Shatadru Bhattacharya
SB@HellermannTyton.ae
+97 1556 145 453

South Africa |Lee Vermeulen
Lee.Vermeulen@Hellermann.co.za
+27 11 879 66 00

Ohranite stik z nami!


Update: 06/07/2019 © HellermannTyton 2019
Kontakt