pictogram

Rešitve za upravljanje kablov v letalski in vesoljski industriji

Težka naloga lahkega letenja

IZDELANO ZA LAHKOST


IZDELANO ZA LAHKOST IZDELANO ZA LAHKOST


V HellermannTytonu vemo, da so prilagojeni, natančni deli ključni za vzlet letalske in vesoljske industrije. Zahvaljujoč 40-letnim izkušnjam vemo, od kod ste prišli in kam greste. Kombinacija naše učinkovite proizvodnje in vrhunskih izdelkov združuje, usklajujejo in nudi izdelke in rešitve, ki se odlikujejo v najzahtevnejših okoliščinah.

IZDELANO ZA ZAMANJŠANJE TEŽE


IZDELANO ZA ZAMANJŠANJE TEŽE IZDELANO ZA ZAMANJŠANJE TEŽE


Ponosni smo na to, da vemo, kako z manj doseči več. Dejansko naša ekipa strokovnjakov za letalsko in vesoljsko industrijo natančno pozna zračna plovila tako znotraj kot zunaj ter razume pomembnost maksimalnega zmanjšanja teže in doseganja boljših rezultatov. Na 38 lokacijah po svetu analiziramo trenutne rešitve na zračnih plovilih strank, da bi ugotovili, kje vse lahko reduciramo bistvene elemente. Kot so naše objemke sedež do sedeža. Razvijalci so na 12 različnih mednarodnih lokacijah tesno sodelovali pri razvoju posebne rešitve za enostavno in zanesljivo pritrditev razvedrilnega sistema med letom, kjer so združili več delov v enega samega. Rešitve za zmanjšanje teže, ki zmanjšajo vaše skrbi.

IZDELANO ZA VZLET


IZDELANO ZA VZLET IZDELANO ZA VZLET


Ker so specifikacije na krovu posameznih zračnih plovil zelo različne, so naši izdelki večinoma prilagojene rešitve, ki so oblikovane tako, da izpolnjujejo natančne zahteve. V tesnem sodelovanju naše in vaše ekipe bomo natančno analizirali podrobnosti proizvodnje in pridobili certifikate od NSA, PAN, VG in EN / AS9100 za MIL, MS, DAN in JN, ter druge. Za vsak izdelek narejen po naročilu ali serijsko nudimo neprimerljivo ničelno stopnjo PPM. Temu radi rečemo tudi zanesljiva pripravljenost na let.

Minimizirani in lakotni- tukaj si lahko ogledate naše preizkušene in zanesljive izdelke in rešitve za letalsko in vesoljsko industrijo:

MADE TO FASTEN: kabelske vezice in pritrditve

Rivet Mount

Rivet Mounts

  • Quick installation
  • Two-piece wedge
  • Easy insertion
  • Firmly fixes wide variety of cable ties
2-Piece Fixing Ties for Edges

2-Piece Fixing Ties for Edges

  • Pre-assembled 2-piece fixing tie with EdgeClip
  • Cable tie head can be moved after bundling
  • For edges of 1 – 3 mm

 

MADE TO PROTECT: izdelki za zaščito kablov

MADE TO PROTECT: izdelki za zaščito kablov

Meta-aramid braided sleeving HEGMAN

  • Made of non-flammable meta-aramid
  • Highly resistant to radiation and fluids

Water and oil repellent meta-aramid braided sleeving HEGMANWO

  • Superior protection against abrasion, flames and high temperatures
  • Extremely flexible

MADE TO IDENTIFY: izdelki za označevanje

MADE TO IDENTIFY: izdelki za označevanje

Shrinkable markers

  • Available in white or yellow
  • Good mechanical strength and resistance to organic solvents and chemicals
  • Highly flexible
  • Delivery in convenient storage boxes
HFTP 48

Identification plates for marking cable bundles

  • For high temperature applications from -55°C up to +240°C
  • Laser beam printable
  • Identify cable or cable bundles
  • Available in beige
  • Fixed with PEEK cable ties

MADE TO APPLY: uporabna orodja

EVO 7

Manual tensioning tool plastic housing EVO7

  • Ergonomic, slip-proof handle for a comfortable and secure grip
  • Extremely low maintenance
  • Fast and precise application with minimum effort (TLC mechanism)
  • Convenient and simple tension adjustment

 

EVO 9

Manual tensioning tool plastic housing EVO9SP

  • Ergonomic, slip-proof handle for a comfortable and secure grip
  • Extremely low-maintenance
  • Fast and precise application with minimum effort (TLC-technology)
  • Convenient and simple tension adjustment

Stopite v stik z našo HellermannTyton ekipo strokovnjakov za upravljanje kablov v letalski in vesoljski industriji. Skupaj lahko dosežemo visoke cilje.

EMEA |Burkhard Croener
Burkhard.Croener@HellermannTyton.de
+49 6104 670 76 75

Austria |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Belgium and Netherlands |Rik Vroege
Rik.Vroege@hellermanntyton.nl
+31 33 460 06 92

CEE |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

China |Alan Wang
Alan.Wang@HellermannTyton.com.cn
+86 510 85 27 92 0

Denmark |Jakob Degn
Jakob.Degn@HellermannTyton.dk
+45 20 84 91 92

Finland | Harri Vesala
Harri.Vesala@HellermannTyton.fi
+35 89 87 00 450

France | Olivier Poupinet
opoupinet@hellermanntyton.fr
+33 1 30 13 80 00

Germany |Thomas Rubel
Thomas.Rubel@HellermannTyton.de
+49 36 20 28 24 93

Italy |Marco Benato
Marco.Benato@HellermannTyton.it
+39 (0) 49 76 78 70

Japan |Hirokazu Kakiuchi
Hirokazu.Kakiuchi@HellermannTyton.co.jp
+81 66 39 58 610

North America |Jeremy Gish
jgish@htamericas.com
+1 971 282 6477

Norway |Lasse Nybakk
Lasse.Nybakk@HellermannTyton.no
+47 90 05 89 39

Poland |Pawel Petykiewicz
pawel.petykiewicz@HellermannTyton.pl
+48 22 673 89 54

Russia |Maxim Dybok
Maxim.Dybok@hellermanntyton.ru
+7 812 386 00 07

South America |Marcio Freitas Favilla
MFavilla@hellermanntyton.com.br
+55 11 481 59 048

Spain |David Martinez
David.Martinez@HellermannTyton.es
+34 91 66 12 835

Sweden |Björn Rilegård  
Bjorn.Rilegard@HellermannTyton.se
+46 8 58089075

Turkey |Yavuz Ozdemir
Yavuz.Ozdemir@HellermannTyton.com.tr
+90 0216 687 03 40

United Kingdom |David Marklew
David.Marklew@hellermanntyton.co.uk
+44 7980 87 33 57

Middle East |Shatadru Bhattacharya
SB@HellermannTyton.ae
+97 1556 145 453

South Africa |Lee Vermeulen
Lee.Vermeulen@Hellermann.co.za
+27 11 879 66 00

Ohranite stik z nami!


Update: 15/06/2019 © HellermannTyton 2019
Kontakt