Številka proizvoda 150-39385 | T80RSF6.5FW-PA66HS-BK
Copied
  • Arrowhead located on strap for minimal space
  • Room to guide two cables parallel without second clip
Zahtevajte svojo individualno ponudbo zdaj
Colour Black (BK)
Fixation Method arrowhead
Identification Plate Position none
Material Polyamide 6.6, heat stabilised (PA66HS)
Min.Tensile Strength 355N
PART DESCRIPTION T80RSF6.5FW-PA66HS-BK
Package Content 1000pcs.
Package Content packed in bag
Product Family T80RSF6.5FW with rib for convoluted tubes
Product Group 1-Piece Fixing Ties with Arrowhead, with Wings in the strap
Releasable Closure (Yes/No) No
Short Description 1-Piece Fixing Tie with Arrowhead and Wings in the strap PA66HS 209x4.7 black
Tie Closure plastic pawl
Type T80RSF6.5FW
Variant Inside Serrated
Weight/Unit 0.0018kg
Bundle ⌀ 50.0mm
Bundle ⌀ max. 50.0mm
Height (H) 1.3mm
Length (L) 209mm
Thickness (T) 1.3mm
Width (W) 4.7mm
for Hole ⌀ (FH) 6.3 - 6.5 mm
for Panel Thickness min - max 0.6 - 3 mm
for Panel Thickness min - max - 0
ELV compliant (Article 4 - 2) Yes
Hazardous Goods No
Operating Temperature -40 °C to +105 °C, (+145 °C, 500 h)