pictogram

Cable management solutions for White Goods

Poskytujeme prvotřídní zboží i při masové produkci

VÝROBA V MALÉM I VELKÉM


VÝROBA V MALÉM I VELKÉM VÝROBA V MALÉM I VELKÉM


Od praček, které zanechají prádlo naprosto bílé až po ledničky, díky kterým budou Vaše láhve bílého naprosto vychlazené, Hellermann Tyton‘s Cable Management for White Goods dodá co bude třeba, když to bude třeba a kdykoliv to bude třeba. Ať už potřebujete objednat stovky tisíc standardních součástek nebo i když jen navrhujete unikátní řešení vyžadující speciální součástky, vyznáme se v malých i velkých věcech v průmyslu s bílým zbožím. Jsme vždy připraveni pomoci Vám najít to správné řešení odpovídající Vašim požadavkům.

Vezměte mě rovnou k výrobkům!

CÍL=SPOLUPRÁCE


CÍL=SPOLUPRÁCE CÍL=SPOLUPRÁCE


Perfektní provedení vyžaduje týmové úsilí. S naším týmem expertů v 38 lokalitách po celém světě můžeme důsledně realizovat projekty a poskytovat řešení - v malém i velkém. Od zpracování mezinárodních projektů velkého rozsahu po zajištění dodržování tvrdých mezinárodních norem, všechno máme v malíčku. I když není místa nazbyt, jako třeba u stále se zmenšujících zařízení, naše škála personalizovaných a na míru šitých řešení - od malinkého, odolného EdgeClip Mini úchytu po UV stabilizovaný a horkuvzdorný Omega úchyt - zaručuje maximální výkonnost. Sečtěte si to všechno dohromady a vyjde Vám, že jsme schopni uspokojit kolísající poptávku na současném mezinárodním trhu. Integrací automatizovaných nástrojů ovládaných roboty, jako např. AT2000CPK, zmáknete i krátkodobé úpravy objemu rychle a efektivně bez potřeby dodatečné pracovní síly pro vyřízení Vaší zakázky. Je to skvělá kombinace člověka a robota.

Spojte se s naším týmem a využijte jejich podpory!

CÍL=ZLEPŠENÍ


CÍL=ZLEPŠENÍ CÍL=ZLEPŠENÍ


Všechny naše snahy se točí kolem jediného sjednocujícího cíle: zajistit Váš úspěch. Proto to myslíme vážně, když tvrdíme, že stále pracujeme na vylepšování našich výrobků, služeb a řešení, abychom Vám pomohli zvýšit zůstatky Vašich firemních účtů pomocí vypilovaného provedení. Zefektivněné služby znamenají optimalizaci časových úspor, naše globální síť znamená maximální podporu a výjimečně nízkou míru vad a přísné výrobní normy znamenají absolutní spolehlivost. Konec konců to všechno ale stejně znamená, že musíme i nadále tvrdě pracovat, abychom se den co den zlepšovali.

Do detailů propracované, vypilované a připravené k provozu - mrkněte na naše odzkoušené a zaběhnuté výrobky:

MADE TO FASTEN: Kabelové spojky a spojovací materiál

1-Piece Fixing Ties for Edges

1-Piece Fixing Ties for Edges

  • Easy assembly, just clip on per hand
  • For edges of 1 – 3 mm
  • Clamp consists of double tempered steel spring
  • Ideal for applications where holes or adhesives are not suitable

2-Piece Fixing Ties for Edges

  • Pre-assembled 2-piece fixing tie with EdgeClip
  • Cable tie head can be moved after bundling
  • For edges of 1 – 3 mm
2-Piece Fixing Ties with Pipe Clip

2-Piece Fixing Ties with Pipe Clip

  • Simply clip on a wire or hose
  • Fixing clip offers full 360° rotation
  • Routed cable can move in any direction in relation to the fixing point
  • Inside serrated cable tie

MADE TO PROTECT: Oblasti systémů na ochranu kabelů

Standard polyester braided sleeving

Standard polyester braided sleeving

  • Made of sturdy polyester
  • Highly flexible
  • High abrasion resistance
  • Very high surface coverage
Self-closing polyester sleeving

Self-closing polyester sleeving

  • Self-closing sleeve made of sturdy polyester
  • Provides very good protection against abrasion
  • Ideal for retro-fitting
  • Quick and easy installation and removal
  • Allows for inspection and maintenance

 

 

MADE TO IDENTIFY: Oblasti identifikačních systémů

Shrinkable markers

Shrinkable markers

  • Halogen Free
  • Low smoke propagation, density and toxicity
  • High Oxygen Index value (36.5 %)
  • Delivery in convenient storage boxes
Self-laminating labels, thermal transfer

Self-laminating labels, thermal transfer

  • High temperature self-laminating labels with an inscription field
  • Extremely scratch and chemical resistant
  • Protective laminating foil ensures optimal protection against humidity, dirt, debris, and mechanical abrasion
  • Survives 5 years external weathering in central European climate

MADE TO APPLY: Aplikační nástroje

Manual tensioning tool plastic housing EVO7

Manual tensioning tool plastic housing EVO7

  • Ergonomic, slip-proof handle for a comfortable and secure grip
  • Extremely low maintenance
  • Fast and precise application with minimum effort (TLC mechanism)
  • Convenient and simple tension adjustmen

Click here for more information.

Automatic bundling up to Ø 20 mm Autotool 2000 CPK

Automatic bundling up to Ø 20 mm Autotool 2000 CPK

  • Electrically operated cable tying system
  • Cycle time 0.8-1.2 sec. depending on quality and force
  • Stationary and flexible use with devices possible
  • HT Data Management CPK software (included) - for extensive data evaluation and monitoring of the tensioning process

Click here for more information.

Globální zkušenosti: Najděte svého místního zástupce zde:

EMEA |Sönke Tesch
Soenke.Tesch@HellermannTyton.de
+49 41013745356

Austria |Andreas Hochfelsner
Andreas.Hochfelsner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Belgium and Netherlands |Cédric Bauwens
Cedric.Bauwens@HellermannTyton.be

+31 33 460 06 90

CEE |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

China |Alan Wang
Alan.Wang@HellermannTyton.com.cn
+86 510 85 27 92 0

Denmark |Jakob Degn
Jakob.Degn@HellermannTyton.dk
+45 20 84 91 92

Finland | Harri Vesala
Harri.Vesala@HellermannTyton.fi
+35 89 87 00 450

Great Britain |Barry Fenton
Barry.Fenton@HellermannTyton.co.uk
+44 79 80 87 33 72

Italy |Marco Benato
Marco.Benato@HellermannTyton.it
+39 (0) 49 76 78 70

Japan |Hirokazu Kakiuchi
Hirokazu.Kakiuchi@HellermannTyton.co.jp
+81 66 39 58 610

North America |Harry Lawrence
hlawrence@htamericas.com
+1 612 297 5022

Norway |Lasse Nybakk
Lasse.Nybakk@HellermannTyton.no
+47 90 05 89 39

Poland |Pawel Petykiewicz
Pawel.Petykiewicz@HellermannTyton.pl
+48 22 673 89 54

Russia |Dmitri Tovstopiat
Dmitri.Tovstopiat@HellermannTyton.ru
+7 812 386 00 09

South America |Marcio Freitas Favilla
MFavilla@hellermanntyton.com.br
+55 11 481 59 048

Spain |Juan Lopez
Juan.Lopez@HellermannTyton.es
+34 91 66 12 835

Sweden |Björn Rilegård  
Bjorn.Rilegard@HellermannTyton.se
+46 8 58089075

Turkey |Yavuz Ozdemir
Yavuz.Ozdemir@HellermannTyton.com.tr
+90 0216 687 03 40

Middle East |Shatadru Bhattacharya
SB@HellermannTyton.ae
+97 1556 145 453

South Africa |Lee Vermeulen
Lee.Vermeulen@Hellermann.co.za

+27 11 879 66 00

Zůstaňte s námi v kontaktu!


Aktualizace: 11/05/2019 © HellermannTyton 2019
Kontakt