pictogram

Řešení kabelového managementu společnosti HellermannTyton pro letecký průmysl

Těžký úkol lehkosti létání

STVOŘENY PRO LEHKOST


STVOŘENY PRO LEHKOST STVOŘENY PRO LEHKOST


Ve společnosti HellermannTyton víme, že zásadní pro to, aby mohly letecké firmy správně odstartovat, jsou přesné díly zhotovené na zakázku. Díky 40 letům našich zkušeností víme, odkud jdete a kam směřujete. Naše racionalizované výrobní toky spolu se špičkovými produkty přispívají ke sjednoceným a harmonizovaným produktům a řešením, které se osvědčí i v těch nejnáročnějších podmínkách.

STVOŘENY PRO SNÍŽENÍ HMOTNOSTI


STVOŘENY PRO SNÍŽENÍ HMOTNOSTI STVOŘENY PRO SNÍŽENÍ HMOTNOSTI


Jsme hrdí na to, že víme, jak získat hodně z mála. Náš tým odborníků na letectví opravdu rozumí letadlům skrz naskrz a ví, jak je důležité co nejvíce ušetřit na hmotnosti a dosáhnout zlepšení technických parametrů. Z 39 podniků na celém světě analyzujeme současná řešení na palubě letadla zákazníka, abychom zjistili, kde se můžeme omezit jen na to podstatné. Jako u našich příchytek k sedadlům. Naši pracovníci zabývající se vývojem z 13 různých mezinárodních podniků úzce spolupracovali na vývoji speciálního řešení pro snadnou a bezpečnou kabeláž pro palubní zábavní systémy, u něhož došlo ke spojení mnoha součástek pouze do jedné. „Zeštíhlená“ řešení, díky nimž vám spadne kámen ze srdce. 

STVOŘENY PRO START


STVOŘENY PRO START STVOŘENY PRO START


Jelikož se technické podmínky na palubě u jednotlivých letadel diametrálně liší, představuje většina našich produktů řešení zhotovená na míru a navržená tak, aby splňovala přesně definované požadavky. V úzké spolupráci mezi naším týmem a vašimi týmy důkladně prozkoumáme detaily vývoje výroby a mimo jiné získáme certifikace od NSA, PAN, VG a EN/AS9100 až po MIL, MS, DAN a JN. U každého dílu, zakázky či série můžeme nabídnout jedinečný nulový počet vad na milion vyrobených výrobků. Rádi to nazýváme spolehlivostí připravenou k letu.

Minimalistické a odlehčené – zde je náhled našich osvědčených, testovaných a spolehlivých produktů a řešení pro letectví:

MADE TO FASTEN: Kabelové spojky a spojovací materiál

Rivet Mount

Rivet Mounts

  • Quick installation
  • Two-piece wedge
  • Easy insertion
  • Firmly fixes wide variety of cable ties
2-Piece Fixing Ties for Edges

2-Piece Fixing Ties for Edges

  • Pre-assembled 2-piece fixing tie with EdgeClip
  • Cable tie head can be moved after bundling
  • For edges of 1 – 3 mm

 

MADE TO PROTECT: Produkty z oblasti systémů na ochranu kabelů

MADE TO PROTECT: Produkty z oblasti systémů na ochranu kabelů

Meta-aramid braided sleeving HEGMAN

  • Made of non-flammable meta-aramid
  • Highly resistant to radiation and fluids

Water and oil repellent meta-aramid braided sleeving HEGMANWO

  • Superior protection against abrasion, flames and high temperatures
  • Extremely flexible

MADE TO IDENTIFY: Produkty z oblasti identifikačních systémů

MADE TO IDENTIFY: Produkty z oblasti identifikačních systémů

Shrinkable markers

  • Available in white or yellow
  • Good mechanical strength and resistance to organic solvents and chemicals
  • Highly flexible
  • Delivery in convenient storage boxes
HFTP 48

Identification plates for marking cable bundles

  • For high temperature applications from -55°C up to +240°C
  • Laser beam printable
  • Identify cable or cable bundles
  • Available in beige
  • Fixed with PEEK cable ties

MADE TO APPLY: Aplikační nástroje

EVO 7

Manual tensioning tool plastic housing EVO7

  • Ergonomic, slip-proof handle for a comfortable and secure grip
  • Extremely low maintenance
  • Fast and precise application with minimum effort (TLC mechanism)
  • Convenient and simple tension adjustmen

 

EVO 9

Manual tensioning tool plastic housing EVO9SP

  • Ergonomic, slip-proof handle for a comfortable and secure grip
  • Extremely low-maintenance
  • Fast and precise application with minimum effort (TLC-technology)
  • Convenient and simple tension adjustment

Ohledně kabelového managementu v leteckém průmyslu se obraťte na tým odborníků společnosti HellermannTyton a společně dosáhneme nových výšin.

EMEA |Burkhard Croener
Burkhard.Croener@HellermannTyton.de
+49 6104 670 76 75

Austria |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Belgium and Netherlands |Rik Vroege
Rik.Vroege@hellermanntyton.nl
+31 33 460 06 92

CEE |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

China |Alan Wang
Alan.Wang@HellermannTyton.com.cn
+86 510 85 27 92 0

Denmark |Jakob Degn
Jakob.Degn@HellermannTyton.dk
+45 20 84 91 92

Finland | Harri Vesala
Harri.Vesala@HellermannTyton.fi
+35 89 87 00 450

France | Olivier Poupinet
opoupinet@hellermanntyton.fr
+33 1 30 13 80 00

Germany |Thomas Rubel
Thomas.Rubel@HellermannTyton.de
+49 36 20 28 24 93

Italy |Marco Benato
Marco.Benato@HellermannTyton.it
+39 (0) 49 76 78 70

Japan |Hirokazu Kakiuchi
Hirokazu.Kakiuchi@HellermannTyton.co.jp
+81 66 39 58 610

North America |Jeremy Gish
jgish@htamericas.com
+1 971 282 6477

Norway |Lasse Nybakk
Lasse.Nybakk@HellermannTyton.no
+47 90 05 89 39

Poland |Pawel Petykiewicz
pawel.petykiewicz@HellermannTyton.pl
+48 22 673 89 54

Russia |Maxim Dybok
Maxim.Dybok@hellermanntyton.ru
+7 812 386 00 07

South America |Marcio Freitas Favilla
MFavilla@hellermanntyton.com.br
+55 11 481 59 048

Spain |David Martinez
David.Martinez@HellermannTyton.es
+34 91 66 12 835

Sweden |Björn Rilegård  
Bjorn.Rilegard@HellermannTyton.se
+46 8 58089075

Turkey |Yavuz Ozdemir
Yavuz.Ozdemir@HellermannTyton.com.tr
+90 0216 687 03 40

United Kingdom |David Marklew
David.Marklew@hellermanntyton.co.uk
+44 7980 87 33 57

Middle East |Shatadru Bhattacharya
SB@HellermannTyton.ae
+97 1556 145 453

South Africa |Lee Vermeulen
Lee.Vermeulen@Hellermann.co.za
+27 11 879 66 00

Zůstaňte s námi v kontaktu!


Aktualizace: 07/12/2019 © HellermannTyton 2019
Server error

Server error