pictogram

Cable management solutions for Agriculture and construction vehicles

Pokládání základů úspěchu

HOUŽEVNATOST JAKO DOMINANTNÍ RYS


Konstrukce našich termoplastických lisovaných dílů není určena čistě pro práci v náročných podmínkách, ale doslova si v nich libuje. Uplatňují se například u strojů na zamrzlých kukuřičných polích, ale i u vodních děl bičovaných vlnami. Divize pro správu kabeláže u zemědělských a stavebních strojů společnosti HellermannTyton s obrovským nasazením vyrábí vysoce přesné a spolehlivé plastové díly, které chrání citlivou elektroniku a umožní vám lepší řízení kabeláže bez ohledu na povětrnostní podmínky. O houževnatosti našich standardních řešení a zakázkových dílů nemůže být pochyb, ať už se jedná o ta nárazuvzdorná, otěruvzdorná, hoření zpomalující nebo spirálou vyztužená. Zkrátka se starají o maximální odolnost a maximální výkon v celém spektru aplikací.

Chci ty produkty vidět hned teď!


HOUŽEVNATOST JAKO DOMINANTNÍ RYS HOUŽEVNATOST JAKO DOMINANTNÍ RYS

CHYTROST JAKO DOMINANTNÍ RYS


Schopnost dosažení maximálního výkonu při minimálních nákladech u všech našich stavebních a zemědělských řešení zkrátka působí velmi chytře. Inteligentní, efektivní výrobní procesy, špičkový CAD software a tým expertních mezinárodních inženýrů nám umožňuje rychle a spolehlivě dodat přesná, zakázková řešení kabelových vedení a upevňovacích systémů, jako jsou například naše tepelně stabilizované, nárazuvzdorné ráčnové svorky P nebo spirálou vyztužená PVC potrubí. Funkčnost produktů a spolehlivost procesů je koncipována s ohledem na případnou adaptaci na měnící se podmínky na trhu a tato garance platí i pro relativně nové oblasti, mezi které patří například segment autonomního řízení. A navíc vám dokážeme zajistit příslušnou certifikaci dle vašich potřeb bez ohledu na segment.

Obraťte se na náš tým a pojďme společně nalézt chytrá řešení!


MADE TO COORDINATE MADE TO COORDINATE

RŮST JAKO DOMINANTNÍ RYS


Ve svém odvětví se vyznáme, ať už je to na montážní lince nebo u rýsovacího prkna – a rádi vám pomůžeme v tom vašem. Profitujte z přesných, hospodárných řešení a našich bohatých zkušeností v oboru. My totiž testujeme a proměňujeme unikátní koncepty a myšlenky v zakázková řešení a zároveň neúnavně pracujeme na zdokonalování těch stávajících. Tím, co stlačuje náklady dolů, šroubuje výkon nahoru a posouvá vaši firmu dopředu, je právě naše osobní nasazení.

 


RŮST JAKO DOMINANTNÍ RYS RŮST JAKO DOMINANTNÍ RYS

Vyvinuto v laboratoři, určeno do terénu – podívejte se na naše ověřené a ozkoušené stavební a zemědělské produkty zde:

MADE TO PROTECT: Systémů na ochranu kabelů

High abrasion-resistant polypropylene spiral binding

MADE TO IDENTIFY: Identifikačních systémů

Label identification

Globální zkušenosti: Najděte svého místního zástupce zde:

Germany |Carolin Meyer
Carolin.Croener@HellermannTyton.de
+49 (0) 4421 5079789

Austria |Andreas Hochfelsner
Andreas.Hochfelsner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Belgium and Netherlands |Paul Baars
Paul.Baars@HellermannTyton.be
+31 33 460 06 95

CEE |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Denmark |Jakob Degn
Jakob.Degn@HellermannTyton.dk
+45 20 84 91 92

Finland | Harri Vesala
Harri.Vesala@HellermannTyton.fi
+35 89 87 00 450

Germany |Frank Heinze
Frank.Heinze@HellermannTyton.de
+49 38 43 82 281

Great Britain |Barry Fenton
Barry.Fenton@HellermannTyton.co.uk
+44 79 80 87 33 72

Italy |Marco Benato
Marco.Benato@HellermannTyton.it
+39 (0) 49 76 78 70

Norway |Lasse Nybakk
Lasse.Nybakk@HellermannTyton.no
+47 90 05 89 39

Poland |Pawel Petykiewicz
Pawel.Petykiewicz@HellermannTyton.pl
+48 22 673 89 54

Russia |Dmitri Tovstopiat
Dmitri.Tovstopiat@HellermannTyton.ru
+7 812 386 00 09

Spain |Juan Lopez
Juan.Lopez@HellermannTyton.es
+34 91 66 12 835

Sweden |Björn Rilegård  
Bjorn.Rilegard@HellermannTyton.se
+46 8 58089075

Turkey |Yavuz Ozdemir
Yavuz.Ozdemir@HellermannTyton.com.tr
+90 0216 687 03 40

Middle East |Shatadru Bhattacharya
SB@HellermannTyton.ae
+97 1556 145 453

South Africa |Lee Vermeulen
Lee.Vermeulen@Hellermann.co.za

+27 11 879 66 00

Zůstaňte s námi v kontaktu!


Aktualizace: 10/08/2019 © HellermannTyton 2019
Kontakt