Číslo dílu 150-45299 | T50ROSEC2.5A-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Copied
  • Pre-assembled 2-piece fixing tie with EdgeClip
  • Easy to assemble by hand
  • Cable tie head can be moved after bundling
  • For edges of 2.5 mm
  • Secure fixing of the EdgeClip into drill hole
  • Ideal for use wherever space is at its premium
Vyžádejte si nyní individuální nabídku
Cable Tie Polyamide 6.6, heat stabilised (PA66HS)
Colour Black (BK)
Fixation Method Edge Clip
Foot Part Polyamide 6.6, high impact modified, heat stabilised (PA66HIRHS)
Identification Plate Position none
Min.Tensile Strength 225N
PART DESCRIPTION T50ROSEC2.5A-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Package Content 500pcs.
Package Content packed in bag
Product Family T50ROSEC2.5A for routing parallel to an edge
Product Group 2-Piece Fixing Ties for Edges, for Holes
Short Description fixing tie for edges outside serrated PA66HS/HIRHS black
Type T50ROSEC2.5A
Variant Outside Serrated
Weight/Unit 0.00302kg
Bundle ⌀ 5.0-50.0mm
Bundle ⌀ max. 50.0mm
Bundle ⌀ min. 5.0mm
Height (H) 1.3mm
Height (H2) 22.2mm
Length (L) 200.0mm
Length (L2) 19.0mm
Width (W) 4.6mm
Width (W2) 11.7mm
for Panel Thickness min - max 1 - 3 mm
ELV compliant (Article 4 - 2) Yes
Flammability UL 94 HB
Hazardous Goods No
Operating Temperature -40 °C to +105 °C
Operating Temperature Foot Part (Metric) -40 °C to +105 °C