Art.-No. 854-40281 | LBRKT32/BK
Copied
PART DESCRIPTION LBRKT32/BK
Product Family Floor mounting bracket for securing 25mm and 32mm conduit
Product Group Floor mounting bracket for securing 32mm conduit
Technical Description Floor mounting bracket for securing 32mm conduit.
Type LBRKT32/BK
Depth (D) 60mm
Diameter (D) 32mm
Height (H) 55mm
Width (W) 62mm
Country of Origin GB
Dimensions W x H x D 62 mm x 55 mm x 60 mm