Art.-No. 156-00766 | T30ROC2A-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Copied
  • For post-installation of additional cables for preassembled cable looms
  • Variety of twist angles and even different loop directions provide flexibility for cable routing
  • Additional cable tie dimensions are available
Colour Black (BK)
Fixation Method Omega Clip
Identification Plate Position none
Key product features for multiple routing, removable
Min.Tensile Strength 135N
PART DESCRIPTION T30ROC2A-PA66HS/PA66HIRHS-BK
Package Content 500pcs.
Package Content packed in bag
Product Family T30ROC2A for Pipediameter 6,5 - 7,5 mm
Product Group 2-piece fixing ties with pipe clip
Type T30ROC2A
Attach to ⌀ 6.5 - 7.5
Bundle ⌀ 4.0-30.0mm
Bundle ⌀ max. 30.0mm
Bundle ⌀ min. 4.0mm
Length (L) 150mm
Width (W) 3.6mm
Flammability UL 94 HB
Operating Temperature -40 °C to +105 °C