Art.-No. 156-01430 | T50RYCCB
Copied
  • Easy to assemble without a need for a tool
  • Preassembled cable tie with connector clip
  • Connector can be removed without damage
  • Rattle-free mounting
Package size
Identification Plate Position none
Min.Tensile Strength 225N
PART DESCRIPTION T50RYCCB
Package Content 500pcs.
Package Content packed in bag
Product Family Connector clip family
Product Group 2-piece fixing tie with connector clip
Tie Closure plastic pawl
Type T50RYCCB
Variant Inside Serrated
Bundle ⌀ 50.0mm
Bundle ⌀ max. 50.0mm
Height (H) 7.5mm
Length (L) 200mm
Width (W) 4.6mm